2410
2553
عنوان

دارم آتیش میگیرم...

380 بازدید | 32 پست

همسر سابقم رفته الکی فاکتور جعلی گرفته از مغازه ها و بهشون گفته برای پدر من میخواد....مغازه دار هم چون پدرم و می‌شناخت بخاطر اون داده...حالا رفته میخواد از طریق فاکتورها ازم پول بگیره...اصلا موندم بخدا 

درد طلاق یه طرف...درد این شکایت ها ی طرف....درد اینکه تحقیرم میکنه ی طرف

من معلمم و همه خانوام فرهنگی هستیم...این از همه لحاظ از ما پایین‌تر بود....الان هم هر کاری میکنه ک فقط من و تا حد خودش پایین بیاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

برو ب مغازه داره بگو مگ پدرم زنگ زده یا پدرم اومده بهت گفته فاکتور بدع 

بهش بگو ازت شکایت میکنم فاکتو جعلی دادی...

یابرو پیش طرف فیلم بگیر ک متوجه نشه باادب احترام بگو اقای فلانی این بحث فاکتور چیه دادین همسرم پدرم مگ اومدن ازتون خاستن چرا فاکتور جعلی دادین دستش پاتون گیر 

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2714
مغازه داده گفته میام شهادت میدم...ولی دازم از کارش میسوزم

اشکال نداره بعد پشت سرش برو ادعا حیثیت کن...

اینک خوبه من چی ایقد تهمت بهم زده هرروزم تو استوریاش فحشم میده🙂

اونم چ فحشای...

من خودم درخاست طلاق دادم...

حکم طلاقم صادر شده اگ ب حق امیرالمومنین امروز اعتراض نزنه میرم مخضر دعا کن جفتمون ازشرایناراحت بشیم

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
اشکال نداره بعد پشت سرش برو ادعا حیثیت کن... اینک خوبه من چی ایقد تهمت بهم زده هرروزم تو استوریاش ف ...

بخدا دارم میمیرم...الهی آمین...خداکنه ببینم این عوضی رفته زیر ماشین.. خدا کنه بمیره ک با من بازی کرد...

بخدا دارم میمیرم...الهی آمین...خداکنه ببینم این عوضی رفته زیر ماشین.. خدا کنه بمیره ک با من بازی کرد ...

😔هییییی نگم برات جیگرم خون بخداااا 

امضامو نگا...

2706