2733
2739
عنوان

امروز هوا عالیه اما من اصلا ...☹️

214 بازدید | 10 پست

امروز هوا ابریه، بارون نم نم میباره ... خیلی دل‌پذیره ولی من از صبح حتی از روی تختم بلند نشدم حتی نرفتم کنار پنچره بیرون رو ببینم☹️

حتی زمان کلاسامم درازکشیده بودم و شرکت کردم😐

ای خدا چیکار کنم اصلا انگیزه ندارم که حتی از سرجام بلند شم😥

چقدر افسردگی بده😭

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

منم همینم

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
منم همینم

☹️

عین یه جسم بی جون همین طوری افتادم 😁

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دلم میخواد برم تنهایی حسش نیست 🙃🙂

ای گفتی😥

2738
هعی منم همینم چیکار کنیم حالا

همین طور ادامه میدیم😁 تا اینجا که خوابیدیم بقیه اش هم میریم تا ظهر 😂

شوخی کردم ،،، من که الان کلاسم رو ساکت میکنم یه اهنگ مذارم بلند میشم چون غذا ی امروز خونه هم با منه بلند نشم خودم ظهر گشنه میمونم😁

بیاید همه باهم بریم 😊😊😉

اره واقعا کاش میشد ؛)

ممنونم ازت عزیزم❤️🌸