2733
2734

یه اتفاق خوب که دیروز براتون افتادو بگین من خودم دیروز مانتو تابستونی خریدم 💛

شادترین فردی که تو زندگیت دیدی من هستم 🌈🤩🎉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیروز اتفاق خاصی نیفتاد، همینکه تو این بلا سالم رفتیم سرکار و برگشتیم خودش یعنی همه چی بخیر گذشت😊

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

دیروز عاشق ی مانتو شدم تو اینستا

خیلی شیک بود

رفتم موجودی بگیرم شب

صب ک بیدار شدم واریز کنم گفت تموم شده😐

ندارم خاطرع خوب از دیروز

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
دیروز اتفاق خاصی نیفتاد، همینکه تو این بلا سالم رفتیم سرکار و برگشتیم خودش یعنی همه چی بخیر گذشت😊

دقیقا 😎

دیروز بعد ازسه سال رمز عبورورود به نی نی سایتو زدم  درست دراومد!،،!    قبلا هرچی میزدم اشتباه بود نمیتونستم وارد کاربریم بشم

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
دیروز عاشق ی مانتو شدم تو اینستا خیلی شیک بود رفتم موجودی بگیرم شب صب ک بیدار شدم واریز کنم گفت ت ...

شت مجبور بودی بگی حالا ولی خودایی خیلی زد حاله من خودم  برای یه مانتو انقد چونه زدم بعد دیدم پول ندارم😅

راستش برای من اتفاق بد افتاد و کاخ آرزوهایی که داشتم رو خراب کرد منتهی حالم خوبه خداروشکر 

خدارو شکر

2706