2733
2734
عنوان

تو احضار اون راننده اژانسه شیده چقدر زمخته

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 96 پست
خیلی چندشه ی زن اینقدر مردونه باشه

اصلنم چندش نیست این یه سبک زندگیه 🙂

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

آخه تو این دوره زمونه خود مردا هم دیگه اینقد زمخت نیستن که این هست

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه این اشتباه اون فیلمساز هست که اینطور داره نشون میده خانمی که شغلش رانندگیه از زنانگی دور شده در صورتیکه اغلب اینطور نیست خانم دیدم راننده اتوبوس انقد شیک و ترگل ورگل 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
فقط فوتبال نه کلا حرف زدنشم لاتیه و تیپشم زنونه نیس زن خدایی ضایس داد بزنه بگه گل گل

خب زنم دوس داره بشینه فوتبال ببینه تشویق کنه حق اینم نداره ؟😐

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2731
2740
فقط فوتبال نه کلا حرف زدنشم لاتیه و تیپشم زنونه نیس زن خدایی ضایس داد بزنه بگه گل گل

آره تیپشو قبول دارم😅

😂😂

تو رو دوست دارم جای هردومون... تو زیبایی اندازه ی آسمون... همه خواهشم از تو اینه فقط... همیشه همینقدر زیبا بمون  

وقتی شرایط زندگی یه زن جوری باشه که بشه مسافرکش، دیگه میخای چه لطافتی بمونه؟ 

بازم اینجور زنایی خیلی مردن که پای خانواده و بچه هاش می ایستن. من که اینا رو به خیلی از زنای بی مسئولیت ترجیح میدم

فقط چون برا پسر الدنگش دنبال دختر از خودش هزار پله بالاتر میچرخه بدم میاد ازش اندازه گلیمت پاتو دراز ...

زهره هم خیلی رو مخه بچه مثبته شدید 

همش تو فاز نصیحته 

2706