2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرکار میکنم نمیشه عکس بزار نمیدونم چرا

ریمل و خط چشم مارک کالیستا

ضد افتاب مارک شون دارم و پرودرما

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2728
خوبن این مارکا؟

کایستا از همینجا شنیدم اره هردو خوبن

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2738
عزیزم چقد خوبه که انقد مراقب پوستتی 🥰

ممنون🥰🥰😘

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
کایستا از همینجا شنیدم اره هردو خوبن

فقط پرودرما کمی چشم میسوزه حتی اگر اطراف چشم هم نزنی ولی کرمش خوبه

گلم من که خیلی اهل آرایش کردنم و کلی سابقه و تجربه دارم و مدرک شو هم دارم، اگر بخوام بگم برای آرایش روتین روزانه ات بخری، یه ضدآفتاب، یه کرمپودر، دو تا رنگ رژ گونه یکی طیف صورتی و سرد، یکی طیف نارنجی و گرم، با دوتا رژ لب تو همون طیف رژگونه هایی که خریدی، به عنوان سایه هم از رژ گونه هات به پشت چشمت میزنی و اونارو کامل بیث میکنی، با خط چشم آکوا چون خیلی سبکه و عالیه برای آرایش روتین +فر مژه بنظرم برای آرایش روزانه ریمل لازم نیس بازم خودت ببین اما همیشه سعی کن رنگ رژت  و رژگونه و سایه ات تو ی طیف باشه تا خیلی خوب بشینه و معرکه بشه ارایشت

خونمون نیستم عکس بدم

برای ارایش روزانه ضد افتاب بی بی کرم کانسیلر رنگ پوستت رژ های رنگ نود پودر فیکس پرایمر خط چشم(میتونی بجاش نرم کننده هم بزنی ولی خالی نزن کرمپودرتو)

برای ارایش سنگین کرمپودر کانسیلر روشن تر پودر فیکس پرایمر رژ های ماتیکی رژ گونه خط چشم

گلم من که خیلی اهل آرایش کردنم و کلی سابقه و تجربه دارم و مدرک شو هم دارم، اگر بخوام بگم برای آرایش ...

ضد آفتاب چه مارکی خوبه؟ سینره خوبه؟

تو رو دوست دارم جای هردومون... تو زیبایی اندازه ی آسمون... همه خواهشم از تو اینه فقط... همیشه همینقدر زیبا بمون  
2706