2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله ک همین زودی خبر خوب میشنوی، ب عشقت میرسی 😍

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2731
اره من ولی خیلی پول خرج کردم 

مثلا چقد هزینه شد؟ 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
دیدم دعای محبت گرفتن اما بعد ازدواج اون زندگی زندگی ای نشده

همه نه 

بعضیا میگن ک فلان کاری ک میکنی فایده نداره نکن بعضیا فقط پول میگیرن !

مثلا به من گفتن پولش چشممو کور کرده بود

2738
البته زندگیم ‌پاشید اون زنه هم گفته بود فایده نداره ولی من اصرار کردم 

😥اینجوری آدم از لحاظ روحی بیشتر ضربه میخوره ب عشقش برسه دوباره جدا شه

همه نه  بعضیا میگن ک فلان کاری ک میکنی فایده نداره نکن بعضیا فقط پول میگیرن ! مثلا به من گفتن ...

گفتن دیدین اینطوری ازدواج کرده باشه

نگفتن دعانویس راهنمایی کرده باشه

ضمن اینکه من کلا دعانویس ها رو قبول ندارم. نه اینکه بگم کسی چنین توانایی ای نداره. اگه داره واسه پول نمیاد خودشو بی ارزش کنه. 

و وقتی با دعا و طلسمات هم یه کاری رو پیش میبرن نتیجه ش فیک و غیر واقعی میشه

2706