2733
2739
عنوان

کمک😢😞جان عزیزتون بیاید😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری پماد میخوای استفاده کنی

وا مگه پماد برا مجردا مشکل میاره😑؟

حساب کاربری واگذار شده🌼مادر نیستم اما زمانه مادرانه مهربانی به من آموخت ،با چشم هایی تا صبح بیدار تو را تیمار گرم تو تب کنی من وجب به وجب مراقب پیشانی و دل کوچکت باشم ❤از خون نمیترسم ولی سرخی را برخلاف همه ی عاشق های رمانتیک کوچه و بازار شهرت دوست ندارم ❤بی اعتنا به سکه های آخر ماه با جان و دل تا جان دارم بی اعتراض پرستار دل پر درد توم ❤
اونا میگن چو میخواد بفروشه

عنبر نسا اصل خو ا کجا بیاره؟

حساب کاربری واگذار شده🌼مادر نیستم اما زمانه مادرانه مهربانی به من آموخت ،با چشم هایی تا صبح بیدار تو را تیمار گرم تو تب کنی من وجب به وجب مراقب پیشانی و دل کوچکت باشم ❤از خون نمیترسم ولی سرخی را برخلاف همه ی عاشق های رمانتیک کوچه و بازار شهرت دوست ندارم ❤بی اعتنا به سکه های آخر ماه با جان و دل تا جان دارم بی اعتراض پرستار دل پر درد توم ❤
2738

عزيزم پماد كلوتريمازول ٢ درصد كه واژينال نيست با پماد تريامسينولون ان ان قاطى كن يه كم بمال به خودت يه بار صبح يه بار شب هر ٨ ساعت هم يه مترونيدازول ٢٥٠ بخور تا يك هفته اين كارو انجام بده از روز دوم سوزشت شروع ميكنه كم شدن ولى ادامه بده تا يك هفته حتما هم از نوار بهداشتى استفاده كن دستشويى هم ميرى خودتو كه شستى با دستمال حتما خشك كن بصورت ضربه اى نه اينكه دستمال رو بكشى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
برو بگوشستشوکنن رحمتو من داشتم میمیردم یعنی وحشتناک میخاریدو میسوخت رفتم یه مامایی خیلی تعریف میکردن ...

چجوری شستشو میدن🤔؟؟؟ درد داشت؟

عزيزم پماد كلوتريمازول ٢ درصد كه واژينال نيست با پماد تريامسينولون ان ان قاطى كن يه كم بمال به خودت ...

من مامانم اینجوری شده بود دکتر کلوتریمازول داد بهش گفته بود داخل واژنت بمال 🙄مطمئنی پماد واژن نی؟

مریم نخودی بخر از عطاری بجوشون هم بخور هم بشین توش برا عفونت خوبه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
من مامانم اینجوری شده بود دکتر کلوتریمازول داد بهش گفته بود داخل واژنت بمال 🙄مطمئنی پماد واژن نی؟

احتمالا دکترش میدونسته دیگه که مجرده میری زنان منشی هم میپرسه واسه پر کردن فرم حتی 

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
2706