2737
2739

دو سالش شده تازه.حروف رو خوب ادا نمیکنه..

جمله نمیگه ولی خب چن تا کلمه معنی دار کنار هم میگه ی وقتا .مثلا بابا دیدی پنیر(ینی با ماشین بابا رفتیم پنیر گرفتیم)

ولی متوجه منظور من میشه .خیلی چیزا رو هم ک نمیتونه بگه یا من نمیفهمم ی حالتی شبیه پانتومیم با چن تا حرکت و یه صداهایی ک من متوجه بشم چی میخواد منظورش میرسونه.

ولی چیزی ک نگرانم میکنه اینه کلمه ها رو شبیه خودشون نمیگه تقریبا ی اهنگی شبیه ب اون کلمه دارن .ففط من میفهمم چی میگه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگران نباش پسر من دو سال و ۹ ماهشه الان دوماه داره جمله میگه

بیشتر نگران تلفظشم...

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
بیشتر نگران تلفظشم...

خوب میشه گفتار درمانی هم ببری الان میگه برو چون بعد سه سال و قبول میکنن

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
خوب میشه گفتار درمانی هم ببری الان میگه برو چون بعد سه سال و قبول میکنن

عه پس الان برم هم نتیجه نداره

2738
عه پس الان برم هم نتیجه نداره

نه صبر کن ولی زیاد باهاش حرف بزن داستان و شعر براش بخون

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

نگران نباش اما زیاد باهاش حرف بزن 

دختر دایی من نزدیک به 3 سالش بود حرف زد اما دیگه کامل یهو حرف زد، دختر جاریمم همینطور 

حتما توی خانواده خودت با همسرت اینطوری داشتین (این بچه ها در زبون باز میکنم اما وقتش که شد جمله کامل میگن) 

سلام

شما باهاش واضح و کامل صحبت کن.

مثلا وقتی به قول خودتون با اشاره چیزی رو بهتون فهموند ، شما جمله واضح و کامل بهش همون لحظه بگین.

ممثلا با اشاره وسیله ای رو نشان داد، بهش بدین ولی حتما کلمه صحیحش رو جلوش همون لحظه تکرار کنین.

پسرا کلا تو تکلم از دخترا ضعیف ترن

2706