2733
2739
عنوان

یچه ها بیاینن لطفااااا لطفااا

153 بازدید | 29 پست

من ذوستم یه سوال دارهه. 

این دوست ما چادری عه بعد میخوان اخررهفته برن باغ تولد. بعد بع نظرتون خیلی بد اوتجا چادر نپوشه مانتو بلند و گشاد بپوشهه. 

با همکارها و اشناها میخواد برهه که خب اونا میدونن چادری عه. من میگم اشکالی ندارهه با چادر برهه اونجا دربیاره ـ ولی خودش میخواد اصلا نرهه. یکی از بچه ها که میگقت اصلا از خونه با چادر نرو. حالا میشه جواب بدین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

بستگی به خودشون داره خب

اگر بعضی وقتام مانتو میپوشن نه چه ایرادی

اما بنظرم اگر همش همش چادر میپوشن میتونن زیر چادر که تیپ خیلی خوشگل بزنن بعد اونجا دربیارن

اتفاقا بنظرم بقیه میگن چه اعتماد به نفسی داره و این خیلی خوبه

تو لایقی که حالت خوب باشه🙂❤
2738
بگو اگه مجرد به خودش برس یکی هم خواست جلو خواستگارش خودشو سنگین رنگین نشون بده اصلاح نکرد ارایشم نکر ...

اقاا اصلا داستان که میگیم بیاد همینهه که کسی میخواد باهاش اشناه برای ازدواج ـ حالا به نظرت اونجا چادرش دربیارهه؟یا باز با چادر باشه؟

اقاا اصلا داستان که میگیم بیاد همینهه که کسی میخواد باهاش اشناه برای ازدواج ـ حالا به نظرت اونجا چاد ...

بستگی به شهرتون داره و فرهنگ مردمش و در درج اول خواستگار مانتوی دوس داره یا چادری؟

2706