2733
2734

سلام من چند روزه که واژنم خیلی خارش میده ترشحات سفید رنگی هم دارم که زیاده کلا یکسره ناحیه تناسلیم خیسه الان یه دو سه روزی میشه که بوی بدی هم گرفته با اینکه هر روز میر حموم ولی بازم بوی بدی میده به نظرتون واسه جی اینجوری شدم ؟؟؟؟ 

راه درمانش چیه ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تخم اسپرزه اگه خیس کنی و بزاری رو نوار بهداشتی، و چند ساعتی اون قسمت قرار بدی ،خارشت خوب میشه.

البته اگه عفونت باشه شاید عسل واژینال هم خوب باشه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
درمان تمام عفونت ها با عنبر نسارا😅

خدایی یبار استفاده کردم خوب بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

خب برو دکتر خودتو نشون بده 

ولی پماد داخلی کولتریمازول تا یه هفته استفاده کنی شاید عفونتت برطرف بشه

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........

اره من چند روزه از دوش واژينال استفاده ميكنم ، سوزش داشتم شديد ، عفونت قارچيه ، مترونيدازول هم ميخورم 

الان نزديك يك هفته است درمان رو شروع كردم ولي. هنوز اونقدر خوب نشدم ، هنوز سوزش دارم  رابطه رو هم كلا تعطيل كردم نزديك بيست روزه ولي نميدونم كي قراره خوب بشه🙁

جوش شیرین بزن بعد یه ربع حدودا بشور

حالا سرچ کن کلا خیلی خوبه جوش شیرین

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
من باردارم دکترم بهم این پیشنهاد داده حتما باید نشست؟؟نمیشه خودم بشورم باهاش؟

اونم میشه

ببخشید‌ اگه بارداری‌ با پزشکت‌ مشورت‌ کنی‌ بهتره

تو اینجور شرایط‌ از هیچ کس‌ مشورت‌ نگیر‌ گلم گرفتی ام فقط یه گوشه ذهنت داشته باش با دکترت مشورت‌ کن بعد اگه تایید کرد انجامش‌ بده 

من وقتی بارداربودم عفونت شدید داشتم دکتر بهم گفت باید قرص واژینال استفاده کنی اما من از اونجایی ک با داروشیمیایی کلا مشکل دارم ب دکترم گفتم اگا راه دیگه هست اونو امتحان کنم بهم گفت ی سرنگ بردار داخلش ی قسمت سرکه سفید بریز دوقسمتشو اب اخر شب وقتی ب پشت خوابیدی تا انتها ببر تو واژنت بعد سرنگو خالی  کن سریع پانشو ک همه میریزه بیرون واقعا برای من معجزه کرد

ب دکترم گفتم اگه بشینم تو تشت اب و سرکه خوبه گفت چون عفونتت زیاده جواب نمیده باید مستقیم بریزی

اونم میشه ببخشید‌ اگه بارداری‌ با پزشکت‌ مشورت‌ کنی‌ بهتره تو اینجور شرایط‌ از هیچ کس‌ مشورت‌ ن ...

نه عزیزم دکتر بهم گفته... بهم قرص پنی سیلین با پماد کلوتریمازول داد گفت با جوش شیرینم بشور نکنم؟؟

2706