2733
2734
عنوان

با خرید این خوشمزه ازم حمایت میکنید؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 20019 بازدید | 1209 پست
چطور میتونم سفارش بدم

در خواست دوستی بدید به استارتر عزیزم 

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
@ژیناگلمن    

مرسی ازت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرمانشاهی ‍  @شکموووووو ‍  @شکمو_نینی ‍  @مامان_بزرگ1 ‍  @به_آفرید1 ‍

سلام عزیزم 

ممنون تگ کردی 

واحد بغلی من کرمونشاهی هستن اکثرا درست میکنه تو خونه بمنم میده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سلام عزیزم  ممنون تگ کردی  واحد بغلی من کرمونشاهی هستن اکثرا درست میکنه تو خونه بمنم مید ...

سلام مامان بزرگ 

نوش جان 

حالتون خوبه ؟یادتون هست منو ؟

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2731
سلام مامان بزرگ  نوش جان  حالتون خوبه ؟یادتون هست منو ؟

سلام از بنده خوبم عزیزم 

خوبی شما

اره چرا یادم نیاد داستان زندگیو

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سلام از بنده خوبم عزیزم  خوبی شما اره چرا یادم نیاد داستان زندگیو

عزیزین 

مامان بزرگ باردار شدم دوباره سه هفته دیگه زایمانمه.خیلی سخته این روزا برام دعا کنید 

عزیزین  مامان بزرگ باردار شدم دوباره سه هفته دیگه زایمانمه.خیلی سخته این روزا برام دعا کنید&nb ...

بسلامتی باشه

انشالله با خوبی وخوشی بارتو زمین میزاری عزیزم 

حتما خبر بده از خودت 

نینیت پسر یا دختر ؟

بسلامتی باشه انشالله با خوبی وخوشی بارتو زمین میزاری عزیزم  حتما خبر بده از خودت  نینیت ...

قربونتون برم 

اینم پسره 

اوایل خیلی گریه میکردم نمی‌خواستم ،اما دیگه راضی شدم به رضای خدا 

چشم حتما 

شما خوبین ؟از کرونا در امان بودین ایشاله؟

2738
قربونتون برم  اینم پسره  اوایل خیلی گریه میکردم نمی‌خواستم ،اما دیگه راضی شدم به رضای خد ...

انشالله نامدار باشه 

گریه چرا ناشکری نکن 

اره خدا بخواد تا الان حبس بودم نگرفتم 😁

ایکاش نزدیک بودی میومدم جای مامان عزیزت مواظبتتو میکردم روحشون شاد 

انشالله نامدار باشه  گریه چرا ناشکری نکن  اره خدا بخواد تا الان حبس بودم نگرفتم 😁 ایکا ...

خیلی لطف دارید خیلی عزیزین همیشه تو خاطرم هستین 

برام از همون راه دور دعا کنید 

منم یکسال و نیمه قرنطینه ام .

خیلی لطف دارید خیلی عزیزین همیشه تو خاطرم هستین  برام از همون راه دور دعا کنید  منم یکسا ...

بروی چشمم حتما دعاگو هستم سرنماز 

خیلی مواظب خودت باش تو بیمارستان میری عزیز دلم 😘😘😘😘😘❤

بروی چشمم حتما دعاگو هستم سرنماز  خیلی مواظب خودت باش تو بیمارستان میری عزیز دلم 😘😘😘😘😘❤

چشم مامان بزرگ 

دوستون دارم 

2706