2733
2734
عنوان

تا این ساعت دارم جون میدم

209 بازدید | 17 پست

بچه ها معده درد دارم سر معدم انگار یه چیز مونده

حالت تهوع دارم

قرض ضد تهوع خوردم ، فاموتیدین هم خوردم

اثر نمیکنه

اصلا نمیتونم دراز بکشم

موقعی ک میخواستم بخوابم یکم بربری خوردم نمیدونم اون مونده سر معدم یا چی

من چیکار کنم؟؟؟؟

تهوع دارم نمیتونم دراز بکشم اصلا یکی منو کمک کنه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگشترو بگو تو حلقت بالا بیاری

مشکلم‌همونه میترسم از بالا اوردن

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2731
عسل و سیاهدونه بخور

الان ندارم خونه مادر شوهرم اینام دست و بالم بستست

وا برا چی اتفاقا خوبه حالت خوب میشه من حال تهو میگیرم همینکارو میکنم  

بعدش چی بخورم؟

من فشارم میوفته الانم تهوع دارم ، دارم میلرزم

2738
چرا نرفتی دکتر خب برو دکتر

این وقت شب😣😣😣

من رفلاکس هم دارم تحت نظرم نمیدونم ازونه یا نون مونده سر دلم

مشکلم‌همونه میترسم از بالا اوردن

ترس نداره راحت میشی..محتویات معدت برات عشوه میاد انگشت بکن توحلقت بریز بیرون بزار تو شوک بمونه

خدایادلم یه خونه بزرگ 🏠میخواد😖که وسایلای خوشگلمو توش بچینم بچه هام از داشتن اتاق هاشون شاد باشن.وبا سلامتی وخوشی بریم توش..این خونهدای ک هستیم 1اتاق داره ک هم انباریه هم اتاق خواب.. برای خونه دار شدنمون صلوات بگید هر کی برام صلوات گفت لایک کنه برا حاجتش سوره قدرمیخونم
2706