2733
2739
عنوان

اگه به یه نفر خونه بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 66 پست
من بیشتر میخوام خودمو بزارم جای خریدار ببینم این وسط حقی ازش زائل نشده؟ 

تنها در صورتی ازش حقی زایل شده که خونه الان بعد ۵ سال بدون‌اون تیکه از حیاط به اندازه پولی که ایشون داده هم نیرزه. گاهی این اتفاق میفته! مثلا یه جوری خونه ناقص نیشه زنینش که دیکه ابدا نمیدونه بفروشه. در غیر این صورت فقط میتونه پر رو و طلبکار باشه

خب همون دیگه صاحب جدید که قسطی خریده رفته شکایت کرده اگر سند اون گوشه حیاط که میگی بنامش باشه (سند ...

آره سند به نامشه 

بحث حلال و حرومشو میخوام بدونم 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کاره ای نیستم این ماجرای دونفر دیگس به نظرم حق با فروشنده هست اما میخوام خودمو جای خریدار هم بزار ...

پس باید بری با خریدار صحبت کنی .شاید زمان قرار داد حرفایی زده شده که شما بی‌خبری 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
تنها در صورتی ازش حقی زایل شده که خونه الان بعد ۵ سال بدون‌اون تیکه از حیاط به اندازه پولی که ایشون ...

قیمت خونه حدودا چهار پنج برابر شده 

برای فروشش مشکلی ندارن 

یعنی آسیب به خود خونه نزده سندشم مجزاست 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731
پس باید بری با خریدار صحبت کنی .شاید زمان قرار داد حرفایی زده شده که شما بی‌خبری 

درسته شاید چیزی این وسط نامعلوم باشه 

قیمت خونه حدودا چهار پنج برابر شده  برای فروشش مشکلی ندارن  یعنی آسیب به خود خونه نزده س ...

خوب ایشون زیادی پر روهه فقط! و البته فرد مقابل هم مقصره که خونه اش رو‌اینجوری مفت به این ادم نمک نشناس داده😅

خوب ایشون زیادی پر روهه فقط! و البته فرد مقابل هم مقصره که خونه اش رو‌اینجوری مفت به این ادم نمک نشن ...

😂😂😂

خوب ایشون زیادی پر روهه فقط! و البته فرد مقابل هم مقصره که خونه اش رو‌اینجوری مفت به این ادم نمک نشن ...

پس به سلامتی  مقصر پیدا شد 😂😂😂😂

2740

چیزی که تعریف میکنی یه خورده غیر منطقیه 

این که یه نفر انقدر خوب باشه که بگه یه ملکو میدم بهت به قیمت الان، توی ۵ سال خورد خورد بده ، ولی من یه خوردشو میخوام بعد از خیر اون یه قسمتم نگذره ....

به نظر میرسه این همه ی ماجرا نیست

یه بار شوهرم خواست خونمونو به دوستش قسطی بدون بهره بفروشه .تازه دوستش  اومده بود چونه هم میزد که زیر قیمت بدید .خداروشکر من نذاشتم .شوهرمم متوجه اشتباهش شد .بعدا رفته بودن غر زده بودن که زنش نذاشت .

الان یه زیرپوشم اگه قسطی بفروشن میکشن روش چه برسه زیر قیمت 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چیزی که تعریف میکنی یه خورده غیر منطقیه  این که یه نفر انقدر خوب باشه که بگه یه ملکو میدم بهت ...

چیش غیر منطقیه؟ 

چیزی که تعریف میکنی یه خورده غیر منطقیه  این که یه نفر انقدر خوب باشه که بگه یه ملکو میدم بهت ...

نگفته توی پنج سال بده 

گفته هر وقت تونستی بده 

اهل بهره گرفتن نبوده که به قیمت روز پولو تسویه کنه 

ببین همین قدر بهت بگم که دوره زمونه ی بدی شده

همسر من خونه رو سه سال داد به اجاره ماهی یک مبلغ کم

بهد از سه سال که آقا هیچی اجاره نداد

به غیر از یک پنج تومن که به عنوان پول پیش داده بود که واسه اجاره های سال اول رفت

حالا که انقدر مفت نشسته یک قیافه ها واسمون می گیره بیا و ببین 

انگار ما در حقش بدی کردیم

چیش غیر منطقیه؟ 

این که یه نفر ملکشو اینجوری بفروشه 

اگه خیّره و انقدر داره که اون ملکو اینطوری میفروشه خب از خیر اون یه تکه حیاطم میگذشت 

به نظر من این فقط داستانیه کهدشما از زبون فروشنده ی مظلوم نما شنیدید، باید داستانو از زبان خریدار هم شنید، 

شاید ماجرا از اساس چیز دیگه ای بوده

ببین همین قدر بهت بگم که دوره زمونه ی بدی شده همسر من خونه رو سه سال داد به اجاره ماهی یک مبلغ کم ...

واقعا چرا؟ قیافه واسه چی؟ 

همون اول سه ساله دادین یا هرسال تمدید کردن؟ 

2706