2733
2734
عنوان

اگه به یه نفر خونه بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 66 پست
اگه واقعا این همه ی قضیس که خب واضحه، خریدار زیادی پر رو و نمک نشناسه‌. اما من اگه جای شما بودم و بر ...

من با خریدار که حتما صحبت میکنم اما تو قرارداشون نوشته طبق توافق طرفین خریدار این ملک را بدون حیاط میخرد و هیچ حقی نسبت به حیاط ندارد 

و خریدار هم امضا کرده 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با خریدار که حتما صحبت میکنم اما تو قرارداشون نوشته طبق توافق طرفین خریدار این ملک را بدون حیاط م ...

کافیه دیگه.طمعکار شده .میگه حالا یه خیزی بزنم شاید مغازه رو هم صاحب شدم .

خیلی از این موارد دیدم .تو روستاها خصوصا .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
اووووه قرار دادم که هست!  پر رو!!! نمک نشناس!

بله قرارداد هست اما هنوزم اعتقاد دارم یه طرفه نمیشه به فاصی رفت باید با حرفای خریدارم شنیده بشه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728
عزیزم شما ام اس دارین درسته؟ من ۴شنبه واکسن زدم.روز دوم تشنج کردم و حالم بدشد مرگو بچشمم دیدم شما چ ...

نه عزیزم من مشکلی نداشتم 

حتمابا پزشکتون درمیون بزارین