2737
2734

سلام دوستان اگر کسی میخواد از پایه زبان رو یادبگیریه من میتونم بهش آموزش بدم بصورت آنلاین در 21 جلسه و جلسه ای 8 هزارتومان جلسه اول هم رایگانه 

هر کس خواست درخواست دوستی  بده و مقداری که بلده رو هم بگه تا براش برنامه بریزم

به ویژه برای کودکانتون》 من میتونم به صورت پایه ای و جامع و کامل آموزش بدم و قطعا نتیجه اش رو میبینید 

اونم هزینه اش همونه 

خواستین در خدمتم عزیزای دل

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانم هستید یا اقا؟

خانم هستم عزیزم

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
2731

میشه در خواست دوستی و قبول کنی 🙏

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

راستی خانومی یا آقا؟ زبان خوندی یا چی؟ 

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
2738

دوست عزیز آموزشت چه جوریه یعنی تو این 21جلسه کل زبان رو میشه یاد گرفت ؟ برای آزمونا و استخدامیا جوابگوئه ، من عاشق زبانم یه چیزایی متوجه میشم ولی نه خیلی عالی در حد یه مکالمه ساده 

لطفا برای داداشم یه فاتحه یا صلوات بفرستین 
آفرین بهت  چقدر عالی و منصفانه  موفق باشی  💕

سلامت باشی عزیزم تو این دوران کرونایی که کلاس نمیشه رفت و وضعیت اقتصادی هم ضعیفه خواستم ی کمکی کرده باشم و خودمم ی کاری داشته باشم

سلامت باشی گلم

راستی خانومی یا آقا؟ زبان خوندی یا چی؟ 

خانوم هستم بله زبان خوندم دو ترم دیگه کامل زبانم تموم میشه و فول فولم

در چ حدی اموزش میدی عزیزم

عزیزدلم از اول اولش میتونم تا کل کتابای تاپ ناچ یعنی سطح بالا

2706