2737
2734
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 81944 بازدید | 1089 پست
یعنی بخاطر جسمت باهات ازدواج کرده......تجدید نظر کن تو تصمیمت...

تجدیدنظر کن یعنی چی؟ یعنی بره بگه طلاق میخوام؟؟؟
الحق که چه راحت و بچگانه میگیرید زندگی رو
امثال شما اینطور راهنمایی میکنن که زندگیا از هم میپاشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشا الله قد بلندی خودتو به ۶۰یا ۶۲برسونی عالی میشی ولی نذار چاق بشی

ممنون عزیزم

دقیقا قبل ماه رمضون بین 60تا 61 بودم که دیروز خودمو وزن کردم دیدم دوباره برگشتم روی وزن قبلم 

ترسم همینه که اشتهام باز بشه و یه دفعه کلی چاق بشم بعد در به در دنبال رژیم لاغری باشم

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2731

عزیزم ب شوهرت حق بده.اگرم حس میکنی انگیزه نداری برو اول پیش ی مشاور یا روانشناس.چون این حجم از بی انگیزگی واسه کسی ک نامزده و قراره عروسی کنه طبیعی نیس.

منم قدم ۱۶۸.قبل از حاملگی وزنم ۶۵ بود زایمان کردم شده بودم ۷۴ کیلو.شوهرم میگفت داری چاق میشی از یجا تصمیم گرفتم لاغر کنم.بااینکه بچه کوچیک داریم هرشب پیاده روی میریم.غذامم مخصوصا برنجو نصف کردم نوشابه و ایناهم کلا قطع.شکر خدا تو دوماه ۲ کیلو کم کردم

2738
نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوا ...

عزیزم خوب اراده کن

اولش سخته بعد خودت خوشحال میشی از ورزش و رژیم مناسب

شوهر منم اول ازدواج گفت زن چاق دوست ندارم منم لاغر بودم کلا

اما بعد زایمانهام خیلی کمکم کرد که من برم ورزش و رژیم بگیرم

لطفا لایک نکنید😒😒😒

برعکس بقیه من ب نامزدت حق میدم.شماهم فکر کن شوهرت یهو چاق بشه درحالیکه تو ازادم های چاق بدت میاد یا هراتفاق دیگه ایی بیفته تغییر کنه شما ناراحت نمیشی.من خودم لاغرم شوهرم از زن چاق بدش میاد منم از مرد شکم گنده.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ما چاقا خیلی گناه داریم 😔😔😔 هرکاری میکنی خودت رو لاغر کن با انگیزه‌.

چاقی واقعا بد دردیه 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

من شوهرم موهاش پرپشته و مدلی که میزنه رو خیلی دوست دارم بنظرم اون مدل قشنگ تر میکنه اونو. چندوقت پیش اومد خونه دیدم کچل کرده انقد دعواش کردم بنده خدارو گریه کردم حتی زدمش چندروز هم از لجم کنارش نخوابیدم قهر کردم گفتم تا موهات درنیاد همین وضعو داریم حق نداری دیگه موهاتو کوتاه کنی همون شبش یه محکم زدم تو سرش از حرصم، الان که یادم میاد عذاب وجدان میگیرم واینکه من تا یک ماه اصلا باهاش بیرون نرفتم گفتم خجالت میکشم. اینو گفتم که فرقی نداره زن یا مرد باشه بالاخره ظاهر هم یکی از معیارهای مهم زندگیه نامزد شماهم شمارو لاغر دوست داره اعتماد به نفس خودت و نامزدت رو بالا ببر اراده کن باشگاه برو و فست فود رو کم کن. باشگاه خیلی توی روحیه تاثیر داره چند نفر رو میبینی باهم رقابت میکنید برای لاغر شدن حتما برو

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

نامزدت حق داره بخاطر خودم ینی چی خودمون همین هسیم دیگه هیکلمون قیافمون پولمون تمهربونی و اخلاقمونم هس اما ظاهرگ هست بپذیر و لاغر کن من بهش حق میدم

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
2706