2733
2734
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 81944 بازدید | 1089 پست

وقتی چند بار بهت تذکر داده که چاق نشو و لاغر بمون اما شما اهمیت ندادی فکر کنم حق داشته ناراحت بشه

ربطی به اینم نداره که مگه عاشق هیکلت بوده یا تورو بخاطر هیکلت پسندیده 

بله همونطور که شما به پسر کچل یا شکم گنده جواب مثبت نمیدی یه اقا هم این حق انتخابو داره 

تازه ایشون چندبارم به شما تذکر دادن اگر براتون حفظ وزن سخته یه تجدید نظر تو انتخابت بکن چون تا اخر عمر عذاب میکشی

فقط اونایی که میگن شوهرش حق داره!   براتون متاسفم    وقتی ما خانما برا خودمون ارزش قا ...

ببین عزیزم مثالایی که زدی ربطی به این مورد نداره اونا همشون غیر ارادیه و ممکنه زیبایی خانومو دستخوش تغییر کنه 

ولی حفظ وزن یک چیز ارادی هس و وقتی همشرش بارها بهش تذکر داده فکر کنم بیشتر کم توجهی ایشون همسرشو دلخور کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بعد بارداری اگه چاق بشه . باز با شیر دادن و ورزش وزنش رو متعادل میکنه. من خودم باردارم. تا االان ...

ببین عزیزم نه این که نباید تلاش کرد برای ایده آل شدن اما زن و مرد باید در بدترین حالت هم همیدیگه رو دوست داشته باشن اگر قرار به گفتن هم هست راه زیاده این قهر کردن خیلی بچه گانست

2731
پس باردار بشه چی؟ مرد اگر مرد باشه خانمشو همه جوره دوس داره

من تو بارداری ۲۰ کیلو وزن اضافه کردم

الانم شاید یک یا دو کیلو ازش مونده

بعد توبارداری هم همه چاق میشن و خیلی طبیعیه

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

خب راس گفته😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
دقیقا گرفتم یهو ۶ ماهه گرفتم ۳۸۰ دادم نزدیک ۴۰۰ تومن مکمل گرفتم ولی فوق العاده سخت بود رژیمش نتونستم ...

چطور سخته؟؟

شما الان روزه نمیگیری؟ یعنی نمیتونی تحمل کنی؟

والا روزه دارا ۱۶ ساعت هیچی نمیخورن بعدشم یه چیز ساده سبک میخورن یعنی نمیتونن سنگین بخورن

خود بخود معده با نخوردن جمع میشه

یعنی چی نمیتونم! انسان همه چیزو میتونه اگر بخاد شما نمیخای...اینا همش حرفه

قبلا ۶۵ بودم الان ۸۵  قدم ۱۶۳

استارتر من برنامه زیره رو نصب کردم کالریامو اونجا میزنم .قسم سنگین هم خوردم که باعث شده اراده ام قوی شه منم از صبح تاشب خوب بود شبا مبترکوندم .یه قسم بخور مجبور شی بهش متعهد شی بعد به راحتی کم کن

فقط اونایی که میگن شوهرش حق داره!   براتون متاسفم    وقتی ما خانما برا خودمون ارزش قا ...

اینایی ک گفتی هیچ ربطی به چاقی استارتر نداره اونم ۲۰ کیلو! 

تصادف بیماری یه حادثه هست و اتفاقات زندگیه...

ولی چاقی خوردن زیاد هم جز اتفاقات زندگیه؟؟

استارتر داره پرخوری میکنه تنبله همش میگه نمیتونم، شما داری تشویقش میکنی؟ 

تازه اگه استارتر بعد چند سال اینهمه وزن اضافه میکرد باز یه چیزی ولی هنوز عروسی نکرده یهو ۲۰ کیلو چاق شده خب مشخصه دل شوهر رو میزنه

قبلا ۶۵ بودم الان ۸۵  قدم ۱۶۳

یا خدااا 

تو چه مدت اینقدر اضافه کردی ؟! 

مگه می عقد کردین؟!

شاید مشکل تیروئیدی پیدا کردی ، آزمایش بده 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706