2733
2739
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 81946 بازدید | 1089 پست
۸۵ قد ۱۶۴

من قدم 175 وزنم 85 بازم کلی چاق به نظر میام پس بیش از حد چاق شدی ک صداش دراومده اما شما فردا باردار میشی زایمان میکنی انقدرم نباید حساس باشه بهش بگو زنا خیلی شرایط واسشون پیش میاد نمیشه دلتو بزنم زود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت حق داره و یه علت ازدواجش با شما جسمت بوده همسر من از چاقی متنفره بعد از بارداری که چاق شده بودم میلش  نسبت بهت نصف شده بود اراده کردم و لاغر کردم و همسرم دوباره مثل قبل شدو خیلی هم کار راحتی  هست یه هفته کم بخور برو پیاده روی لاغر میشی و خوشت می یاد و اشتهات  به غذا کم میشه

زندگی و شوهرت انقدر ارزش داره که به خاطرش یه مقدار غذا کمتر بخوری

۸۵ قد ۱۶۴

برنامه ی کرفس رو نصب کن و کالری شماری کن و عصر برو پیاده روی وقتی اندام زیبایی داری اول خودت لذت میبری بهترین لباسها رو می پوشی و زیبایی پس به فکر زیبایی ت باش شما بیست کیلو اضافه داری و این خیلی خیلی زیاده

2731
نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوا ...

من همیشه وقتی با شوهرم قهر میکنم کلی وزن کم میکنم😁

حوصله ندارم خوابم میاد 😴😴
۵۰کیلو ام ورزش چی من همش باید دنبال بچم راه برم😊

اخه بعد ورزش اگه تغذیه ای که خاص خودشه رعایت کنی خییلی تاثیر داره

ولی علی الحساب تا میتونی ریزه خواری کن ریزه خواری سّرشه

بیای پیش من یه هفته ۱۰ کیلو اضافه میکنی😂

کات کن بره، دلش هم بخاد زن چاق، پس فردا بچه دار بشی چاق بشی چی؟ مرد باید برای خودت بخادت نه فقط هوس و هیکل

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

شوهرت تا حدودی حق داره ولی لحن بیانش حتما بدبوده یعنی تو نامزدی بیست کیلواضافه کردی؟من وقتی باشوهرم ازدواج کردم چاق بودم هچوقت هیچی نمیگفت ولی الان بخاطر سلامتیم خیلی تشویقم میکنه لاغرشم 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
2740
قبلا ۶۵ بودم الان ۸۵  قدم ۱۶۳

نامزدت کاملا حق داره 

شما با این اراده چطکر می خوای باردار بشی و بعد لاغر شی

من بعد از سه تازایمان به این وزن رسیدم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
برنامه ی کرفس رو نصب کن و کالری شماری کن و عصر برو پیاده روی وقتی اندام زیبایی داری اول خودت لذت میب ...

همه میگن کالری شماری  

من جرا اعصابم نمی کشه 

استرس می گیرم هی بخوام برم کالریشو نگاه کنم بشمرم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوا ...

اشتباهت همینه خودتو گشنه نگه میداری. در طول روز باید هر چند ساعت چیزی بخوری اشتهات کم بشه . شیرو خورمایی . میوه ای چیزی . آب آب خیلی بخور 

خوب عزیزم بعضی از مردا واقعا از چاقی خوششون نمیاد ، یه چیز طبیعیه ، مس شوهر خودم که دوس نداره واقعا چاق شم ... اتفاقا این که بهت گفته یعنی دوست داره اگه خدایی نکرده نداشت ببخشید میگم اگه فقط دنبال ظاهر و اندام بود میرفت سراغ یکی دیگه مس بعضی از آقایون ولی چون دوست داره میخواد اون تیپ مورد علاقه شو در شما ببینه . شما هم شروع کن به کاهش وزنت عزیزم،  منم تو عقدم شرایطم مس شماس یه مدتی که رژیم بودم برام سخت می گذشت مخصوصا خونه مادر شوهرم ولی مجبور نیستی حتما غذای داخل برنامتو بخوری غذای سفره رو بخور ولی با مقدار کمتر حالا یکی دوروز درهفته اشکالی نداره .... درضمن ورزش و پیاده روی از رژیم مهم تره