2737
2739
عنوان

فرشتگان الهی

107 بازدید | 12 پست

خانمای عزیز اگر راجع به فرشتگان الهی ونامه نوشتن بهشون سوالی دارید درخدمتتون هستم(البته تا اون اندازه که آگاهی دارم)❤❤❤

لطفا از پیج کاریم حمایت کنیدیه آنلاین شاپ با لباسای زنانه ی شیک و پیک مخصوص خانمای خاص پوش و خاص پسند😍mezone__pinarممنون میشم با فالو و لایک و کامنت این خواهرتون رو حمایت کنید،نیاز مند یاری تکککک ب تککککتون هستم الهی که خدا به کسب و کار و زندگی همتون رونق و برکت بده🤲🤲🤲🤲

من خیلی دلم میخواد بدونم واقعا چقدر تاثیر داره 

آیا هر روز باید به اون خواسته که از فرشتگان دادی باید فکر کنی 

بعد چجوری باید به فرشتگان الهی نامه نوشت 

در رابطه با ازدواج 

من خیلی دلم میخواد بدونم واقعا چقدر تاثیر داره  آیا هر روز باید به اون خواسته که از فرشتگان دا ...

میتونم واسه داداشم هم از طرف اون نامه بنویسم واسه داداشم در رابطه با ازدواج 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی دلم میخواد بدونم واقعا چقدر تاثیر داره  آیا هر روز باید به اون خواسته که از فرشتگان دا ...

عزیزم برای فرشته ای که مسئول ازواج هست نامه بنویس

سعی کن ارتعاشت رو ببری بالا

اول نامه حتتتما بهش ابراز عشق کن،ابراز محبت ابراز دوستی

ازش درخواست کن جوری که حتما مطمئنی به خواستت میرسی

و در آخر نامه حتما ازش سپاسگذاری کن

میتونی نامه رو نگه داری،میتون بسوزونی وبه طبیعت برش گردونی،به خاک ،به آب روان،به باد

لطفا از پیج کاریم حمایت کنیدیه آنلاین شاپ با لباسای زنانه ی شیک و پیک مخصوص خانمای خاص پوش و خاص پسند😍mezone__pinarممنون میشم با فالو و لایک و کامنت این خواهرتون رو حمایت کنید،نیاز مند یاری تکککک ب تککککتون هستم الهی که خدا به کسب و کار و زندگی همتون رونق و برکت بده🤲🤲🤲🤲
2728
میتونم واسه داداشم هم از طرف اون نامه بنویسم واسه داداشم در رابطه با ازدواج 

عزیزم میتونی به فرشته نگهبان برادرت نامه بنویسی،و دوباره جداگانه به فرشته ای که مسئول ازدواجه نامه بنویسی،سعی کن ارتعاشت رو بالا ببری

با ابراز محبت،با عشق دادن،با سپاسگذاری،روشن کزدن شمع و عود و هدیه دادن به فرشته

شنیدم میگن اگه یه آدم با ویژگی هایی که دوست داری داشته باشه واسه ازدواج بنویسی بعد بگی خدایا شکرت که چنین شخصی همسر من هست و... واقعا چنین آدمی میاد تو زندگیت 

این در چه حد درسته 

مثلا یه نمونه برام میگید چجوری بنویسم

عزیزم اول اینکه سعی کنید با فرشته احساس راحتی کنی،بنویس سلا این نامه از طرف .‌‌‌.... به فرشته ی الهی که مسئول ازدواج هست

برای بالا رفتن ارتعاشت با فرشته بهش ابراز عشق کن،بعدش مثلا بگو ازت درخواست دارم که اسباب ازدواج من رو از طرف پروردگار فراهم کنی،بعدش بگو من مطمئنم که بهترین شرایطوبرای ازدواجم فراهم میکنی،مطمئنم که شخصی ایده آل رو سر راهم قرار میدی،یا میتونی جوری بنویسی که اون اتفاق افتاده مثلا بنویسی ممنونم که شخصی ایده ال رو با بهترین شرایط برای ازدواجم سر راهم گذاشتی،درآخر ابراز عشق کن یگو دوستت دارم،سپاسگذارم سپاسگذارم

2740
شنیدم میگن اگه یه آدم با ویژگی هایی که دوست داری داشته باشه واسه ازدواج بنویسی بعد بگی خدایا شکرت که ...

درسته عزیزم کافیه از ته قلبت ایمان داشنه باشی،گرچه حتی اگر به فرشتگان الهی ایمان هم نداشته باشی،اونا باز برایدبرآورده کردن درخواست هات تلاش میکنن،چون از جانب الهی اونا مسئولن،اما چ بهتر که بتونیم باهاشون ارتباط بگیریم

درسته عزیزم کافیه از ته قلبت ایمان داشنه باشی،گرچه حتی اگر به فرشتگان الهی ایمان هم نداشته باشی،اونا ...

چه جالب مرسی از پاسخ گویی تون 

من میتونم همین نامه رو بنویسم مثلا بنویسم مرسی که داداشم ازدواج کرد خدایا شکرت یه زن خیلی خوبی قسمت داداشم شد و الان چقدر خوشبخته و...

اینجوری بگم به نظرتون قبول میشه واسه داداشم  

بعد مثلا من مینویسیم خدایا شکرت از خدا تشکر میکنم 

نه از فرشته ازدواج اینجوری اشکالی داره مشکلی پیش میاد؟

بعد تاریخ بزنم اشکال نداره مثلا بنویسم خدایا شکر که توی فلان تاریخ خودم ازدواج کردم یا داداشم ازدواج کرد 

ببخشید که  خیلیی سوال پرسیدم ❤❤ 

عزیزم فرشته سامائیل مسئول ازدواج هست،میتونید اسمش رو تو نامه ذکر کنید،خطاب به سامائیل

بعد از این که نامه رو نوشتم باید بلافاصله بسوزونمش یا نه دل بخواهی 

عزیزم میتونی جایی نگه داری

میتونیم بسوزونی 

هرجور دلخواهته

ولی اگر چیزی نوشتی ک نمیخوای‌گسی ببینه حتما بسوزون