2737
2734

خانوما من همونیم ک خانواده شوهرم نمیزارن ما مستقل شیم تو یکی از اتاقاشون(اتاقم تو ی راه روی خونشون ب صورت جداست بزرگه) ولی همه چی مشترک خودشونم دختر ندارن منم عروس اولی واقعیتش تا ی سال و نیم خونم جدا بود اجاره بودم ک شوهرم کارشو از دست داد افتادیم ور دل مامان باباش حالام ک وضعمون خوب شده میخام مستقل شم شوهرمو چیز خور میکنن ک نره از اینجا تقریبا ی ماه هم خونه بابام نشستم ک با ریش سفیدا و تعهد ها برگشتم و یکسره دنبال خونه ایم ۵ روزه برگشتم مادرشوهرم اولش خوب بود تا اینک امروز بهش گفتم میخام برم خیاط بچه کوچیکم بمونه پیشت(چون همیشه نگه میداره بچه هامو)گفتم دارم میرم خرید دارم و باید برم خیاط

سر صورتشو چنان اخمی داد محکم محکم ب قابلمش میزد در حین پخت غذا اصلا جوابمم نداد اعتنا هم نکرد 

تعجب کررررردم مثه همیشه وقتی با شوهرم ی خرید بخام برم همیشه دخالت میکنه و باعث ناراحتیه 

شوهرمم کلی بد بیراه گف بهش گف ک دخالت نکنید 

ب منم گف فردا فلان خونه اجاره ای رو ببینیم 

میترسم باز مامانش عوضش کنه خیلی تاثیر میزاره روش 

حتی افطار صدام نکردن شوهرم گف بریم روزه ای گفتم نع بمیرمم نمیرم تو ی سفره با اونا

بنظرتوت حق با من نیس؟

اینم بگم مامانش وقتی من خونمون بودم هفته ها بچه هامو نگه داشت 

الان چی بگم ب شوهرم چ رفتارایی داشته باشم لطفا راهنماییم کنید

راضیم زیر زمین باشه ولی مستقل شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حس میکنم چون هفته هاااا به قول خودت بچه تو نگه داشته ، دیگه فکر میکنی شده وظیفش 

نگه نداره خب مگ من گفتم نگه داره 

عزیزم اون مشکلش اینه ک میخاد من کلفت خونش باشم ی خیاط هم رفتم بیاد از پیشم 

2738

یه ذره دندون رو جیگر بذار تا درست شه

مدارا کن 

شاید اونم با خودش میگه  خانوم ۱ ماه خونه باباش بوده بچه هاش گردن من بودن ، حالام که اومده ام باز باید نگهشون دارم

در ضمن ادبیات خوب نی 

حالا که چشمت افتاد بیا تا بدونی🙃.................................................................................................🙃 اون اتفاق غیر منتظره که حالتو و حالمو خوب کنه نزدیکه بهمون 🙃خدایا شکرت🤍

عزیزم شما اصلا خودتو درگیر این حاشیه ها نکن از اول نباید میکردی الانم دیر نیست واقعا اون پیرزن وقدیمی از شما که جوونی بعیده

بچه هاتم هرجا میری یا با خودت ببر یا بزار کنار مادرتون

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

حق با مادر شوهرتم هست وظیفش نیست بچتو نگه داره.تو دعواهاتون لطفا اونو قاطی نکنید مقصر فقط شوهرته چرا اون وقت که نیاز داشتین رفتین پیششون الان بد شدن.شوهرت مرده نباید حرفشو گوش بده اونم مادره شاید دلش برا بچش بسوزه شاید فکر میکنه دوباره تو کارش شکست میخوره نمیتونه از پس مخارج بر بیاد

محبت کردن به بعضی ها مثل آب دادن به گل مصنوعیه🌷خودتو خسته نکن رگ و ریشه نداره
2706