2733
2739

کسی که عاشقشم سرباز فراری بود ولی من و خانوادش فکر میکردیم میره پادگان

درصورتیکه دروغ میگفته و پادگان نمیرفته نمیدونم کجا میرفته

خانوادش اتفاقی متوجه شدن و امروز به زور رفت پادگان ، دادگاهیش کردن و از دوماه تا شیش ماه میوفته زندان

من خیلی باهاش سرد شدم خیییییلیییییی

حالا نمیدونم دلم براش میسوزه 

میدونم تو زندان اصلا طاقت نمیاره

نمیدونم چیکار کنم😫😫😭😭😭

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا دلت نسوزه هر کی هندونه میخوره باید پای لرزشم بشینه ب این پسر نمیشه ب عنوان تکیه گاه نگاه کرد

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
2731

نه اشتباه محضه من از روی ترحم با کسی که خیلی ادعای عاشقی داشت ازدواج کردم طرف همه جور بی مسئولیت و تن پرور بود دست روم بلند کرد عشقش هم تموم شد رفت سراغ کسی دیگه و من موندم و مدیونم یه دنیا  به خودم

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است

هدفتون از رابطه چیه؟؟؟

ازدواجه یا دوستی؟

دلیل اینکه ناراحتشی خب طبیعیه گناه داره. چون حق هیچ پسری نیست دوسال از زندگیس رو بپای سربازی بذاره 

ولی ببین دلیل پادگان پادگان نرفتنش چیه؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
نترس طاقت میاره  شما نگران طاقت نیاوردنش هستی یا به خاطر دروغ گفتنش ناراحتی یا میخوای کلا ازش ...

من میخوام جدابشم نمیتونم با کسی که اعتمادی بهش ندارم بمونم

امروز خواستم همینو بهش بگم که همه چیو تموم کنیم

ولی قبل ازاینکه من چیزی بگم با گریه گفت دادگاهی شده و گفتن زندان داره....

منم گفتم الان باور کنم با وجود اونهمه دروغی که گفتی؟و قطع کردم

ولی خیلی میترسم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
هدفتون از رابطه چیه؟؟؟ ازدواجه یا دوستی؟ دلیل اینکه ناراحتشی خب طبیعیه گناه داره. چون حق هیچ پسری ...

ازدواج

گفت حوصله نداشتم برم پادگان درصورتیکه توی شهر خودمونه و نصف روزه

گفت مخم نمیکشید

2738
نه اشتباه محضه من از روی ترحم با کسی که خیلی ادعای عاشقی داشت ازدواج کردم طرف همه جور بی مسئولیت و ت ...

واییی الهی بمیرم برات که اصلا حقت همچین چیزی نبود😭

ازدواج گفت حوصله نداشتم برم پادگان درصورتیکه توی شهر خودمونه و نصف روزه گفت مخم نمیکشید

بخاطر همین۱سربازی بهم نزن

ببین تو رابطتتون چطوره

چقدر از خودش مایه میذاره

واقعبین باش

ولی ببین کجا میرفته.

خیلیا هستم تو سربازی حتی بعضیا خودکشی میکنن از افسردگی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

یاد دوست خودم افتادم😔

۶سال باهم بودیم پرکشید اون دنیا.

تو دوران سربازیشم بودم

یادمه بعد از۳ماه دیدمش فقط گریه میکرد😔

میگفت هم خدمتیم جلو خودم خودکشی کرده

یکی دیگه فرار کرده

خودش افسردگی گرفته بود

بخدا سخته دور از خانواده و دوستان

بخاطر همین۱سربازی بهم نزن ببین تو رابطتتون چطوره چقدر از خودش مایه میذاره واقعبین باش ولی ببین ک ...

خودش گفت قصدش ازدواجه ولی پنج ساله که باهمیم 

نه پول داره نه کار داره هیچی نداره

میگفت سربازیم تموم شه شروع میکنم کار کردن برای زندگیمون

ولی سربازی رو هم که گند زد

خب به چه چیزی امید داشته باشم😢😢😢

یاد دوست خودم افتادم😔 ۶سال باهم بودیم پرکشید اون دنیا. تو دوران سربازیشم بودم یادمه بعد از۳ماه د ...

دور نیست این

بخدا افتاده توی شهر خودمون صبح باید بره ظهر ولش میکنن بیاد خونه

اینکار خیلی سخته؟

خودش گفت قصدش ازدواجه ولی پنج ساله که باهمیم  نه پول داره نه کار داره هیچی نداره میگفت سربازی ...

اگر اینجوریه که کم کم رابطت رو کم کن بعدم کات.

کم نیست ۵سال

دور نیست این بخدا افتاده توی شهر خودمون صبح باید بره ظهر ولش میکنن بیاد خونه اینکار خیلی سخته؟

نه.

2706