2733
2739
عنوان

عروس خاله ام + عکس

5422 بازدید | 260 پست

بچه ها من یه خاله دارم تازگیا پسرش عروسی کرده .انقد از عروسش تعریف میکنه حال ادم بهم میخوره .حالا من نمیگیم زشته.یه چهره معمولی داره.ولی هی میگه عروس من اله بله نچراله .منم  اعصابم نمیکشه .درسته اندامش خیلی فوق العاده اس ولی چهرش از نظر من معمولیه واین همه تعریف جلوی جمع از نظر من خیلی بده.حالا میزارم یه چند ثانیه ببینین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشک تو چشام جمع شد  برای اولین بار زود رسیدمممم  

سومین کاربری   معنی اسم کاربریمو نمیدونم همینجوری یچی از خودم در اوردم اخه هر اسمی میزدم قبول نمیکرد  کاربر خانم هسدم     یروزی میاد که تو امضام مینویسم من به آرزوم رسیدم  زندگیمو تغییر دادم و خانوم خونه خودم شدم  آرامش دارم و مجبور نیستم با کسانی که منفور و بی ارزش هستن رفت و آمد کنم.من یروز اینکارو میکنم زندگیمو جوری که دوس دارم میسازم  درسته گذشته افتضاحی داشتم  اما آینده که دست خودمه  خدا کنارمه همیشه!  
2740

چ مادر شوهری😑

میشه واسه قبول شدنم تو کنکور ی صلوات مهمونم کنین خیلی نیاز دارم ک قبول بشم امسال🙁🧡یه روز یکی بهم گفت عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...همینقدرساده همینقدرعمیق...🌺☘️
2706