2733
2734
لطفا برای دوستامم دعا کن @حنای_من     @ردپای_تو     @اعتصامی   &nb ...

انشاالله بحق این آفتاب غروب و12امام و14معصوم که همه وهمه حاجت روابشن مخصوصا فرانک عزیز واستارترعزیز

خوشبخت وسلامت وموفق وعاقبت بخیربشین .....آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@_emily_         @دخترکوچولوناناس       @اعتصامی ...

مرسی عزیز دلم ☺😍ــ

هر وقت صدا میزنی نیستم حیف😭😪

ولی خیلی خوشحال میشم ایشالا ک هر دومون قبول شیم امسال 

میفهمم چی میگی ولی ،متوجه نمیشم💔😂😂😪😎 خوشبحالتتتتتتتتتتتتتتت /! (چرا؟؟؟؟؟😲)همیشه میخندی 😃هه شبامم دیدی😏😏😏😏😏😏          نع ) 😶😳(از روزاممممممممم بیشتر میخندم کلا اسکلم) 😂😈😂😬                                                فکر نکن منحصر به فردی نه عزیزم شما الکی متصل به برقی👍😄                                                            ℐ 𝓌𝒾𝓁𝓁 𝓂𝒶𝓀ℯ 𝒶𝓁𝓁 𝓉𝒽ℯ 𝒾𝓂𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯ    ℴ𝒻 𝓂𝓎 𝒽ℯ𝒶𝓇𝓉 𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯمن تمام غیر ممکن های قلبم را ممکن خواهم کرد✨💪💚
2728
لطفا برای دوستامم دعا کن @خاطره39     @درمسیرخدا     @marzii3   &n ...

ممنونم عزیزم که بیادم بودی ان شاالله خیرببینی 

التماس دعا 🙏🏻💙💚🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ

اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خالدون

ممنومم عزیز دلم الهی شما و عزیزانتون سلامت و سعادتمند باشین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ

اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خالدون

نورمان عزیز الهی ب عالیترین نحو و ب زودی زود حاجت رواشین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2738

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿۱﴾

ما [قرآن را] در شب قدر نازل كرديم (۱)

وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿۲﴾

و از شب قدر چه آگاهت كرد (۲)

لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿۳﴾

شب قدر از هزار ماه ارجمندتر است (۳)

تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ كُلِّ أَمْرٍ ﴿۴﴾

در آن [شب] فرشتگان با روح به فرمان پروردگارشان براى هر كارى [كه مقرر شده است] فرود آيند (۴)

سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿۵﴾

[آن شب] تا دم صبح صلح و سلام است (۵)

ممنونم الهی سفید بخت شین الهی آمین

تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ كُلِّ أَمْرٍ ﴿۴﴾

در آن [شب] فرشتگان با روح به فرمان پروردگارشان براى هر كارى [كه مقرر شده است] فرود آيند (۴)

نورمان جان الهی ب عالیترین نحو و ب زودی زود حاجت رواشین الهی آمین

برای من لطفا التماس دعا و  حاجت @حنای_من    

ممنونم الهی شما و عزیزانتون سلامت و سعادتمند باشین الهی آمین

مرسی عزیز دلم ☺😍ــ هر وقت صدا میزنی نیستم حیف😭😪 ولی خیلی خوشحال میشم ایشالا ک هر دومون قبول شیم ...

خواهش میکنم :)

انشالله 

البته ماهر روز باهم میحرفیم لازم نیس اینجا بیای   

مهدیه ام  (مهدیس)

اللهم عجل لولیک الفرج...
خواهش میکنم :) انشالله  البته ماهر روز باهم میحرفیم لازم نیس اینجا بیای     مهدیه ...

وای توییییی؟😂😮

میدونستما ولی پرسیدم مطمعن شم تو گفتی یادم رفته ولی مطمعن بودم خودتی 😂😂

میفهمم چی میگی ولی ،متوجه نمیشم💔😂😂😪😎 خوشبحالتتتتتتتتتتتتتتت /! (چرا؟؟؟؟؟😲)همیشه میخندی 😃هه شبامم دیدی😏😏😏😏😏😏          نع ) 😶😳(از روزاممممممممم بیشتر میخندم کلا اسکلم) 😂😈😂😬                                                فکر نکن منحصر به فردی نه عزیزم شما الکی متصل به برقی👍😄                                                            ℐ 𝓌𝒾𝓁𝓁 𝓂𝒶𝓀ℯ 𝒶𝓁𝓁 𝓉𝒽ℯ 𝒾𝓂𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯ    ℴ𝒻 𝓂𝓎 𝒽ℯ𝒶𝓇𝓉 𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯمن تمام غیر ممکن های قلبم را ممکن خواهم کرد✨💪💚
2706