2777
2789
عنوان

بچه ها نذر اینجوری باید ادا شه؟؟

55 بازدید | 5 پست

عموم کرونا گرفته بود دختر عموم از فاطمه زهرا خواست که حالش خوب شه اگر خوب شه تا اخر عمرش چادری بشه 

اگه نتونه این نذر رو به انجام برسونه باید چیکار کنه اگه خسته بشه و ول کنه

بنظرم نذر باید حتما ادا شه

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

#بخندین

دیروز داشتم غذا نذری پخش میکردم
یه پیرزنه اومد گفت: خیر از جوونیت ببینی یه غذا بده به من
گفتم : مادر جان غذا تموم شده
گفت : خدا بزنه تو کمرت و رفت…

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کفاره میدن فک کنم. ولی مطمین نیستم‌ 

دقیقش از مرجع بپرسید. ولی مهمه ک صیغه نذر ادا شده باشه تا تکلیف ب گردن بیاد

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

نمیشه باید ادا کنه نذرشو. 

انجام نده گناه کرده

اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم... 💔             یک عدد عاشق چشم به راه هستم🥺🤍         کیدرامرم و عاشق سریال های کره جنوبی🤗    کنکوری 403 ام. میشه برام دعا کنید رشته ای که میخوام رو قبول شم؟ 🌹🙏

همیشه درموردنذری که میکنی بایدقبلش فکرکنی میتونی اداکنی یا نه من اینجوریم 🌹کاش مثلامیگفت چندماه یه چندوقت معلوم میکردنه که تااخرعمربازم به عقیدش نگاه میکن🌹انشالله موفق باشه

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍