2737
2739

۲۱ سالمه باردارم الان ۴ماهه 

دیپلم حسابداری پیارسال گرفتم و ادامه ندادم بخاطر کرونا نرفتم دنبالش..زبانم خوبه دوسال دیگه اگه بخونم تافلمو هم میگیرم تموم میشه ولی خیلی بی‌حوصله شدم..ترم پیش ول کردم..

نمی‌دونم چیکار کنم دوس دارم یه کاری شروع کنم از یجایی شروع کنم تلاش کنم ،بعد بچه کار کنم و سالها بعد یه خانوم شاغل و بادرآمد باشم..کارای اینترنتی شرکت های هرمی و پنبه ریز اینارو دوس ندارم از نظرم وقت تلف کردنه

ولی نمی‌دونم از کجا شروع کنم میشه راهنماییم کنید ❤️

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که خوندم  دوستان میخوام خودمو بکشم بیاید کمک ترسیدم 😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

جان؟

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
آره همون زبانتو ادامه بده خیلی بدرد آدم می خوره تو زندگی منم خیلی علاقه دارم ولی کرونا هست نمیشه بری ...

کلاسها آنلاینن