2733
2739

اگر کسی شماره داره لطفا بهم بده یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده

ممنون

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

آیدی یه حاج آقا تو تلگرام دارم که هرسوالی بپرسین جواب میده

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آیدی یه حاج آقا تو تلگرام دارم که هرسوالی بپرسین جواب میده

یه شماره دوستمون بالا داد 

شما هم آیدی ایشون رو بزارید اگر اونجا جواب نگرفتم به ایشون پیام بدم ممنون

2738
یه شماره دوستمون بالا داد  شما هم آیدی ایشون رو بزارید اگر اونجا جواب نگرفتم به ایشون پیام بدم ...

@shia_hagh

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
خیلیم عالی چون میخوام حتما خانوم باشه 

اره خانوم ادم راحت تره منم اول ماه رمضون برام مشکل پیش اومد تقریبا یه نصف روز گشتم تا اخر به این شماره رسیدم و جواب گرفتم😁

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم
اره خانوم ادم راحت تره منم اول ماه رمضون برام مشکل پیش اومد تقریبا یه نصف روز گشتم تا اخر به این شما ...

زنگ زدم فعلا اشغاله

زنگ زدم فعلا اشغاله

پشت سر هم ز بزن چون مرکز پاسخگویی هست شلوغه

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم
2706