2733
2734

اونایی که قبول شدین میشه بگین چجوری به استرستون غلبه کردین ؟من همین که نشستم کلا گیج شدم دستوپام قفل شد به حدی که حرکت کردم در سمت خودم بازشد😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من قبلش بلد بودم راحت بود برام استرس هم نداشتم 

از بچگیم عاشق رانندگی بودن روزشماری میکردم گواهینامه بگیرم 😄

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

من 

هیچوقت یادم نمیره😁

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

کلن گواهینامه گرفتن من کلی جریان داشت

کتبیو ک بار اول قبول شدم

بعد تو آموزشی تصادف کردم ماشین آموزشگاه رو ب فنا دادم البته اینم بگم مقصر طرف مقابل شناخته شد

بعد بار اول پارک دوبل بود رد شدم

بار دوم رفتم محل آزمون بعد دسشوییم گرف شدید بزور آزمون دادم و قبول شدم دیگ آزمون ک تموم شد با دو اومدم خونه و مستقیم تو wc

[سردرگم؛در کالبدی خالی از عاطفه]
2738

استرس نداره

بابام قبلش منو میبرد تو خیابون ولی پیشم نمی نشست

میشست تو پارک میگفت خیایون رو میری تا انتها دور میزنی میای اینجا پارک میکنی خاموش میکنی دوباره روشن میکنی دور میزنی برمیگردی😆

بهم قوت قلب میداد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
استرس نداره  بابام قبلش منو میبرد تو خیابون ولی پیشم نمی نشست میشست تو پارک میگفت خیایون رو م ...

ن من همسرم پیشم میشینه انقد بحث میکنه باهام چیزیم که میدونمم یادم میره

من بار اول قبول شدم و نيم ساعت قبل امتحان قرص ارامبخش قوي خوردم 😀😀

منم باوجوداینکه بلدبودم وتمرین داشتم نمیدونم چراخراب کردم هرچند افسرهم خوش اخلاق بود ولی خراب کردم

ن من همسرم پیشم میشینه انقد بحث میکنه باهام چیزیم که میدونمم یادم میره

اینجوری که بدتره 

2706