2737
2734
عنوان

قرص لاغری...

68 بازدید | 10 پست

سلام دوستان میشه بگید کسی قرص لاغری داره میخوره یا خوردمه که کاملا تاثیر داشته بعضیاشون فقط 10.15 روز خوبه بعد باز اشتها داری.. کاریم به عوارضشم ندارم فعلا خانوم گلا هی نگید نخورید عوارض داره  

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 

من خیلی قرص امتحان کردم ونوستات،ابستاب،اسلیم لست اسلیم مکس اسلیم کوییک اینارو خوردم ولی اونجور که باید جواب بدن ندادن.ولی گلوریا اینارو امتحان نکردم نمیدونم

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من تجربه خودمو میگم ،ولی تحقیق و پرس و جو با خودتون ،من بعد از ۱۳سال تحمل درد کمر و پا به خاطر اضافه وزن ،همه راهی هم رفتم و نشد نتونستم ،تا دل زدم به دریا البته با تحقیق زیاد و قرص جی سی آلمانی خریدم و از ۷۷الان حدودا ۶۰هستم،فقط مطمئن باشید اصلش رو میخرید،یا علی

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
2728
من خیلی قرص امتحان کردم ونوستات،ابستاب،اسلیم لست اسلیم مکس اسلیم کوییک اینارو خوردم ولی اونجور که با ...

ممنونم لطف کردی

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 
سلام من تجربه خودمو میگم ،ولی تحقیق و پرس و جو با خودتون ،من بعد از ۱۳سال تحمل درد کمر و پا به خاطر ...

خیلی لطف کردی عزیزم من جی سی خوردم ولی بعد 15 روز اینا باز اشتها داشتم دیگه نخوردم شما 1 ماه خوردی؟

خیلی لطف کردی عزیزم من جی سی خوردم ولی بعد 15 روز اینا باز اشتها داشتم دیگه نخوردم شما 1 ماه خوردی؟

حتما اصل نبوده ،اجر بگم از روز اول تأثیر داره دروغ نگفتم ولی حتما تا روز سوم کامل اشتهات کم کم میشه ،تازه من بدون ورزش کم‌کردم چووچن مشکل کمر دارم،قرصی که شما گرفتی کد ریجستری داشت؟؟ینی بتونی ببینی اصله یا نه؟؟بعدم من دوره دو ماهه خوردم ینی ۶۰تا دونه

حتما اصل نبوده ،اجر بگم از روز اول تأثیر داره دروغ نگفتم ولی حتما تا روز سوم کامل اشتهات کم کم میشه ...

نه عزیزم والا کد نداشت حتما اصل نبوده که فقط تا 15 تاش جواب داد بعد دیگه اشتها داشتم منم از روزه سوم اشتهام 0 بود. ممنون عزیزم که گفتی

2738
نه عزیزم والا کد نداشت حتما اصل نبوده که فقط تا 15 تاش جواب داد بعد دیگه اشتها داشتم منم از روزه سوم ...

قربونت گلم ،جایی بگیر که حتما کد داشته باشه و کلمهGCروی خود قرص‌ها حک شده باشه

حتما اصل نبوده ،اجر بگم از روز اول تأثیر داره دروغ نگفتم ولی حتما تا روز سوم کامل اشتهات کم کم میشه ...

من گلوریا الان گرفتم کد ام داره