2733
2734
عنوان

لتروزول

125 بازدید | 19 پست

دوستان با لتروزول سینال اف و دوفاستون و استرادیول 

و ازمایش اسپرم نرمال همسرم 

و سه تا فولیکول 20 20 21

و یک شب درمیان

مکنه باردار بشم؟

9ماهه اقدامم

اولین باره که دارو مصرف میکنم

بله ممکنه

اولش میشنوی و ناراحت میشی و میخوای جواب بدی،     بعد میشنوی و فقط ناراحت میشی،                                 بعدش میشنوی و دیگه ناراحت نمیشی،                                بعد دیگه اصلا نمیشنوی و امان از این آخری...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بله امکانش هست

بنظرم اگه نشد هم شما با iui نتیجه میگیری

منم زن و شوهر هر دو سالم

وقتی دارو استفاده میکردم همیشه چندتا فولیکول خوب داشتم ولی باردار نشدم

تا اینکه رفتم iui ،هم راحته هم کم هزینه

مثل معاینه میمونه ،هیچ کس هم همراهم نبود،بعدش هم رفتم خونه مامانم به اونم چیزی نگفتم

الان پسرم ۶ ماهشه

خدایا شکرت   
مبارک باشه دیدم حامله اید😍 چند ماه اقدام بودین؟  

ممنونم گلم 

۹ ماه

این ماه قرار بود لتروزول مصرف کنم که قبلش باردار شدم

اولش میشنوی و ناراحت میشی و میخوای جواب بدی،     بعد میشنوی و فقط ناراحت میشی،                                 بعدش میشنوی و دیگه ناراحت نمیشی،                                بعد دیگه اصلا نمیشنوی و امان از این آخری...
2740
بله امکانش هست بنظرم اگه نشد هم شما با iui نتیجه میگیری منم زن و شوهر هر دو سالم وقتی دارو استفاد ...

مننونم از توضیحاتتون عزیزم شما چند ماه اقدام بودین؟ 

خداروشکر خدابرات سالم نگهش داره ❤️

فدات عزیزم

انشالله خیلی زود مامان بشی 🙏🏻

سلام عزیزم روز چند رفتی سونو این فولیکول هارو داشتی؟

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
2706