2733
2734

سلام مامان ها تمام نظراتتون رو خوندم خیلی خوبه که نظرات رو صادقانه اینجا بیان میکنین،

من امسال درگیر ثبت نام دبستان دخترم هستم.لطفا اگر کسی از شما راجع به مدارس مداد رنگی،ابرنگ،خرد،فروغ دانش اطلاعی داره راهنمایی کنه و مدارس دولتی محجوب،ناقه ممنون میشم ازتون🙏

سلام عزیزم.امیدوارم خوب باشید لطفا اگر اطلاعاتی راجع به دبستان ندای اسلام پیدا کردید با منم به اشتر ...

سلام 

مدرسه خوبی هست

امسال مدیرش عوض شد.

جمعیت کلاسا حدودا ۳۰ نفره

معلمان هم سختگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم اگه زحمتی نیست ممنون میشم راهنماییم کنی من بین خزائی و باقرالعلوم موندم واسه دوره ابتدایی ...

سلام 

منم دخترم سال دیگه میره اول

خیییلی تحقیق کردم

باقرالعلوم و خزایی میشه گفت تو یه سطح هستن ولی ورودی تیزهوشان باقرالعلوم بیشتر از خزاییه

من محیط وکادر هر دو مدرسه رو از نزدیکم دیدم

باقرالعلوم مدرسه خیلی بزرگتری داشت کلاساشم خیلی بزرگ و پرنور بودن و کادر مدرسه هم رفتارشون عاااالی بود حتی از مادرا هم پرسیدم که اومده بودن دنبال دختراشون همه راضی بودن از معلما و معاون و مدیر

خزایی مدرسه اش کوچیکتره و اخلاق مدیر و معاون خوب نیست از مادر بچه ها هم پرسیدم همه میگفتن با اینکه سطح علمی مدرسه بالاست و از معلما راضی بودن ولی اکثرا از اخلاق مدیر و معاون مینالیدن

خلاصه در یک کلام هر دو عالی هستن از لحاظ علمی فقط ببین کدوم بهت نزدیکتره

بقول یکی از مادرای عزیز منم پوست انداختم در حال تحقیق هستم رفتم مدرسه نوید اولا که گفت ۲۰ میلیون بع ...

دبستان نوید خیلی پولکیه

وبیشتر دوست داره خانواده های پولدار ثبت نام کنن 

آزمونم نداره الکی چندتا سوال میپرسن ولی همینکه بفهمن خونت بالاشهره و پولداری بچه ات قبوله

ولی در کل آزمون نداره فقط پول بده و بچتو ثبت نام کن

از لحاظ علمی خوبه ها ولی اگه دوست داری بچت خیلی درگیر درس و تکلیف نشه ببرش اونجا

اگه هم میخوای بچه ات از لحاظ درس خیلی قوی بشه ببر  باقرالعلوم و خزایی و ندای زهرا و تحسین و...

سلام  منم دخترم سال دیگه میره اول خیییلی تحقیق کردم باقرالعلوم و خزایی میشه گفت تو یه سطح هس ...

ممنون عزیزم لطف کردی

منم دخترم امسال پیش دبستانی میره

خزائی نرفتم ولی باقرالعلوم از نزدیک دیدم مادرا میگفتند محیط کمی خشک هست و تفریحات بچه ها کم ولی از لحاظ اموزش خوب بود

خزائی واسه من کمی دوره نمیدونم چیکار کنم

شما پیش دبستانی باقرالعلوم اطلاع دارید چطوره؟ بچه اضطراب و استرس نمیگیره؟ فشار درسی و تکلیف زیاد نداره؟ 

لطفا اگه تونستم راهنماییتون کنم واسه سلامتی بچه هام صلوات مهمونم کنید ممنونم❤️
ممنون عزیزم لطف کردی منم دخترم امسال پیش دبستانی میره خزائی نرفتم ولی باقرالعلوم از نزدیک دیدم ماد ...

باقرالعلوم و امام صادق قبلنا یکمی خشک و مذهبی بودن ولی الان خیلی اوکی شدن دوتاشون

اگه بری تو کانال و اینستا جشناشونو ببینی متوجه میشی

ولی عزیزم فشار درسی روی بچه ها بیشتر از بقیه مدارسه

خب طبیعیه چون جز مدارس خوب اصفهانن

باید اول بچه ی خودتو بشناسی ببینی اهل درس هست یانه

اگه اهل درسه و سختکوشه بفرست باقرالعلوم یا خزایی یا امام صادق

دولتی هم خواستی بفرستی ملک از همه بهتره

ممنون عزیزم لطف کردی منم دخترم امسال پیش دبستانی میره خزائی نرفتم ولی باقرالعلوم از نزدیک دیدم ماد ...

اینایی که گفتم برای دبستان بود 

پیش دبستانی خوب اگه میخوایی هم عالی کار میکنن هم محیط شادی داره 

یعنی بچه اگه بخوای عاشق پیش دبستانیش بشه

یا بفرست پردیس تابش یا بفرست نوید

میتونی پیش دبستانی اینجا بفرستی بعد دبستان بفرستی باقرالعلوم

البته هزینه ی این دو پیش دبستانی یکم بالاست

2706