2733
2734
سلام دوستان میشه بگید برای مقطع دبستان دخترانه مدرسه دولتی خوبه یا غیرانتفاعی؟ خونمون دروازه شیراز ...

من تعریف اوای ماندگار ملاصدرا خیابان اول رو خیلی شنیدم با مدیرش هم صحبت کردم خیلی دوست داشتم

سلام . بین دبستان های 

ندای زهرا   .  خرد . آوای ماندگار  کدوم از همه بهتره ؟

دوستان عزیز اصفهانی: بهترین و با کیفیت ترین خدمات آرایشگاهی را با نازلترین قیمت با ما تجربه کنید. شماره تماس: ۰۹۱۴۰۱۲۸۶۰۶ تاپیک آرایشی و رنگ مو: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=862444&PageNumber=19
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمها کسی میدونه بین دبستان گلدونه و خرد کدوم بهتره ؟ 

لطفا اگر میدونید بگید 

دوستان عزیز اصفهانی: بهترین و با کیفیت ترین خدمات آرایشگاهی را با نازلترین قیمت با ما تجربه کنید. شماره تماس: ۰۹۱۴۰۱۲۸۶۰۶ تاپیک آرایشی و رنگ مو: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=862444&PageNumber=19

عدالت دانشگاه چطوره ؟ کسی دخترش اونجا بوده ؟ 

2731

سلام و خسته نباشید به همه مامانهای عزیز و زحمت کش ❤

من اکثر دبستانهای خوب رو رفتم سر زدم .
آوای ماندگار مدیر خیلی خوبی داره ولی من فضای داخلی مدرسه و کلاسها رو نپسندیدم مخصوصا کلاسهای اول که طبقه زیر زمین هست . دفتر مدرسه وسط سالن بود و ظاهرا جو کادر و بچه ها خیلی صمیمی بود . ولی یه بی‌نظمی تو محیط دیده می‌شد که من نپسندیدم.و اینکه اول تا ششم یکجا هستن

دبستان گلدونه  پژوهش محور ( دکتر شفیعی. قلمچی ) کلاسهای اولش رو سر زدم کلاسها ۱۲ نفره و خیلی خیلی کوچیک و بدون روحیه و نور بود . اول تا ششم یکجا هستن. با اینکه حیاط خوبی داره مدرسه و محیطش هم خوبه و تعریف پیش دبستانی رو زیاد شنیده بودم . و چند تا از مامانها رو دیدم که از پیش گلدونه میخاستن دبستان نوید ثبت نام کنن

دبستان عدالت دانشگاه ،فضای باز زیبایی داره . ولی اینکه دبستان و دبیرستان در یک محیط هستن برام زیاد جالب نبود . و اینکه گفتن امسال که گذشت سیستم جدید داشتن که بچه ها هر لباس فرم که دلشون بخاد انتخاب کنند . و برنامه درسی هر روز رو خودشون انتخاب کنند که ساعت اول کدوم کلاس رو میخان شرکت کنند از بین ۳ کلاس که بهشون پیشنهاد میشه و کلاس اول ۳ معلم داره که بچه هر روز دوست داشت با هر معلمی که خواست انتخاب کنه . ولی دراصل یک معلم اصلی داره هر دانش آموز .
این سیستم یکم بنظرم عجیب اومد و زیاد باهاش ارتباط برقرار نکردم

دبستان خرد یه مدرسه پژوهش محور .‌موسس خانم پارسایی( قلم‌ چی )  هم مدیریت هم نظم مدرسه و هم محیطش رو دوست داشتم .و اینکه اول تا سوم هستن فقط خوب بود

دبستان نوید هم اول تا سوم یه شعبه آذر هست محیط مدرسه خوب بود و کلاسها از بیرون دیدم بزرگ بود و نور خوبی داشت . شهریه ش از همه مدارسی که گفتم بالاتره و فوق برنامه هاش هم اونجور که گقتن متفاوته . ولی نمیدونم  بازخورد خوبی داره بین والدین یا نه .‌نظرات خیلی متفاوته

این نظر من در مورد مدارس بالا که همه رو دخترم قبول شد و خواستم نظراتم رو با شما به اشتراک بذارم شاید بدرد کسی بخوره 🙏
البته در آخر به این نتیجه رسیدم که کار درستی نبود بچه رو این همه مدرسه ببرم برای تست . چون هم خودش خسته شد و هم خودم .
پیشنهادم اینه هر مدرسه ای که انتخاب کردین قبل از پیش ثبت نام برید محیط مدرسه رو ببینید و بعد انتخاب کنید .

من دخترم پیش دبستانی امام صادق میرفت اصلا از کادر مدرسه راضی نبودم خیلی خیلی برخورد سرد و خودپسندانه ای دارند . مدیریت هیچ اراده ای از خودش نداره و فقط میگن جناب فقیه مدیر بنیاد چی گفته و کلا مدیریت هیچ نقشی در تصمیم گیری برای مدرسه نداشت.  از لحاظ آموزشی هم سطح متوسط داشت .

جو خشک و کلا در طول یکسال جشن و شادی نداشتن بچه ها

بنظرم برای دبستان لازم نیست زیاد فشار درسی روی بچه ها باشه . مخصوصا دخترها

من خودم دوست دارم مدرسه متعادل باشه مخصوصا ۳ سال اول . که بچه از درس و مدرسه زده نشه و محیط شاد باشه

طبق تجربه ای که برای پسرم داشتم.(پسرم از پیش دبستانی تا الان که هشتمه محمدباقر هست ) برای دخترم تصمیم گرفتم بذارم حداقل تو دوران دبستان یکم بچگی کنه و تو یه محیط شاد و با روحیه درس بخونه

آوای ماندگارم به اتکای ابنکه قبلا مدیر عدالت بوده مشتری گیر شد وگرنه که هیچ مزیتی بر مدارس دولتی نداشت کوچکترین هزینه ای نکردن برا بچه ها نه اردویی و نه جشنی نه جایزه ای معلمهای باتجربه و خوبش هم همون سال اول و دوم بودن ظاهرا که من اونجا نبودم و همه معلمای خوبش رفتن ... الان چندتا معلم جوون بی تجربه با رشته های غیرمرتبط که حتی نمیدونن تو کلاس با بچه ها چطوری رفتار کنن با اخلاقای تند با بچه ها ... از کادر دفتریش هم باتجربه ها شون رفتن عملا خانم صدیقی با اخلاق بدش و خساست همه را از دورش رونده وحالا با چندتا کارآموز که دور وبرشن مدرسه را میگردونه هر روز بعداز تعطیلی مدارس بچه ها خاکی و کثیف میان بیرون که متوجه شدیم وادارشون کردن کلاسا را جارو کنن و تمیز کنند وبعد برن بیرون حتی سرایدار ندارن. مدیر توهر گروهی که مادرا برا خودشون تشکیل میدن جاسوس گذاشته جالبه کوچکترین انتقادی بکنیم تو گروه به یه ساعت نکشیده واکنش شدید نشون میدن.  و بسیار بی برنامه و بی نظم محیطشم که مث مهدکودکه کلاسا خفه و کوچیک یکی دوتا از کلاساشم که اصلا نه پنجره داره و نه حتی کولر یا هواکش اینا که میگم برین خودتون ببینید کوچه شم که بن بسته و هر روز تو کوچه ش یا دعواس و یا تصادف همسایه ها عاصی شدن روز آخر سال کار به صدوده رسید و همسایه تایر ماشینی که جلو خونش پارک کرده بود را پاره کرد و کلا کوچه ش شلوغ و افتضاحه واقعا ادم هم پولو بده و هم با این همه مشکل روبرو باشه خیلی بده

به نظرم تو پایه دبستان اینکه محیط شاد باشه و روی اعتماد بنفس بچه کار بشه خیلی مهمه دختر من دبستان حوریه میره خیلیییی راضی ام خداراشکر خیابان گلستانه سمت سه راه ملک شهر تو اون محدوده واقعا بهترینه من خیلی تحقیق کردم. پیجشونم @dabestan.hoorieh

من هم در حال تحقیق برای دخترم ابتدایی دوره ی دوم هستم از بین باقرالعلوم و خزایی و ندای زهرا میخوام ی ...

سلام عزیزم برای دوره دوم شما کدام مدرسه رو انتخاب کردین و اینکه میخوام بدونم ثبت نام دوره دومشون شروع شده؟

سلام 

من تجربم از پیش دبستانی امام صادق این هست که هرچند آموزش خوب هست و محیط شاد هست ولی به شدت استرس به بچه میدن و اعتماد به نفسش پایین میاد و اصلا پیشنهاد نمیکنم.

من هم فکر میکنم بچه تو سن دبستان ی مدرسه شاد و بدون استرس بره بهتره 

مامانای عزیز کسی بوده دخترش امسال مدرسه ند ای اسلام توحید بوده باشه؟

من دخترم دبستان ایده برتر رفت پیش دبستان فوق العاده راضی ام و كلاس اولم همونجا میبرم.محیط اروم و خوب ...

دختر من دو سال ایده برتر میرفت وقتی حضوری شد تازه معایت و نقایص مدرسه رو شد تقریباً اکثریت خانواده ها در تمامی مقاطع کلاسی ناراضی هستند و امسال بچه ها رو بردند

2706