2737
2734

راستش اون مدرسه؛ مدرسه ی (( آوای تفکر )) هستش. در اونجا از پیش دبستانی داره تا پایه ششم. در هر پایه هم یه کلاس داره. ولی متاسفانه فکر کنم مدرسه خزائی در هر پایه چند کلاس داره.آوای تفکر تعداد هر نفر در هر کلاس هم 10 نفر هستش. به خدا باور کنید!

در کل دو طبقه هستش. در طبقه ی دوم چمن مصنوعی قرار داره. شامل کلاس های فوق برنامه هستش: نقاشی با خانم صادقی جوون و مهربون، ورزش؛ عروسک سازی با گل، پارچه و مواد بازیافتی و......خلاصه که خیلی خوبه. توی خیابون شهید آیت الله ارباب هم هستش.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
واقعا؟ من تصميم دارم پسرم ابوالفضل ثبتنام کنم کاش دقیق تر ميپرسيدين ازش ...استرس گرفتم

سلام

مدرسه ابوالفضل چند شعبه داره ، تا جایی که من برای بچه خواهرم تحقیق کردم و با محیط و پرسنلش حضوری آشنا شدم شعبه دبستان دوره اول و پیش دبستانی خیابان میر ، دبستان دوره دوم خیابان وحید و دبیرستان دوره اول خیابان ملاصدرا فوق العاده هستند از نظر آموزشی ، تربیتی ، تفریحی ، مذهبی و ... . دبستان های شعبه های شریعتی و بوستان سعدی هم خوب هستند و دبیرستان دوره دوم خیابان نیکبخت هم معمولیه و جای پیشرفت داره

خودم هم یه دختر دارم که امسال میره پیش دبستانی ۲ تا الان هرچی تحقیق کردم امام محمدباقر و مسرور و استعداد سبز و هاجر خیلی خیلی خوب هستند و خداروشکر سادات هم شعبه دخترانه را امسال افتتاح میکنه  . من برای دخترم از امام محمدباقر نوبت مصاحبه دارم ، سادات هم دارم میرم فرم پر کنم اگر این دوتا نشد هاجر و مسرور را میزارم توی الویت ولی نوید و خزایی و ندای زهرا اصلا و ابدا خوب نیست

موفق باشید 

2738
سلام مدرسه ابوالفضل چند شعبه داره ، تا جایی که من برای بچه خواهرم تحقیق کردم و با محیط و پرسنلش حضو ...

سلام عزیزم میخواستم ببینم شما در مورد ندای زهرا هم تحقیق کردین ؟

با عرض سلام  من دو تا دختر دارم یکی کلاس هفتمی و یکی هم کلاس سومی که کلا هر دو دانش آموز نوید ...

دخترمن میره چهارم وگفتن۱۲میلیون خب مدرسه خداییش خوبه اما۱۲میلیون چه خبره

سلام.من خداییش از مدرسه دخترم خیییلی راضی ام. مدرسه حوریه.  البته حتما کسی که نوید میره اون جا ...

تمام تابلوهاالکترونیک هستش،بابچه هافعالیتهای نمایش انجام میشه عکس دسته جمعی دارن،کلاس زبان وکامپیوتردارن وغیره

هیچ کسی اطلاعی نداره؟ دنبال دبستان خوب در محدوده کاوه هستم ممنون میشم مامانای با تجربه راهنمایی ...

سلام عزیزم. من قبلا هم پست گذاشته بودم. دبستان حوریه تو اون محدوده خیلی عالیه. اگه دوست داشتی یه سر بزن. سه راه ملک شهر خیابان گلستان اول پرستار. کوچه شماره۲.

اینستاشون ببین قبلش @dabestan.hoorieh

ممنونم عزیزم ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین والا به خدا گیج شدم خودم.راستش از 6 تااز مادرا که دخت ...

خواهش میکنم. اره واقعا ثبت نام بچه ها خیلی کار سختیه. و بهترین روش هم استفاده تز تجربیات دیگرانه. اره حالا بازم برید یه سر بزنید من که خیلی راضی بودم این مدت هم که اموزش مجازی داشتند واقعا نسبت به خیلی جاها یه سر و گردن بالاتر بود کارشون

2706