2733
2739
عنوان

پسر19ساله و رفتاراش...

171 بازدید | 14 پست

داداشم 19سالشه 

به شدت یه دندس و جواب بابام رو میده باهاش یکی به دو میکنه

الان بحثشون شد با اون داداشم و بابام گف میرم خودم رو میکشم🙄خلاصه قبل این بحث خیلیییی ناراحت بود بحثشون ک شد آمپر چسبوند

این رفتار از پسر 19ساله عادیه؟یا این زیادی کله خرابه؟بقیه داداشام تو این سن اصلا اینجور نبودن واقعا نگرانشم یهو کاری نکنه باخودش🥺

ب بچه های الان نمیش چیزی گفت اصن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

منم پسر ۱۹ ساله دارم الان پدر مادرت باید باهاش راه بیان گیر الکی ندن, تو این سن اگر درامد نداشته باشن انقد پرخاشگر میشن 

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
خوب چشه؟ درست صحبت میکنین ببینین چی میخواد؟ درس میخونه؟ چکار میکنه کلا ؟!

درسش رو تموم کرده تا دیپلم خوند

هر چی گف همون شده

هر.چی خواسته واسش فراهم کردن

فک کنم بخاطر اینه پروییش

هر چیم بابام بش میگه حرف بزنیم قبول نمیکنه میگه میخوام برم بیرون

قدیم اینجور نبود،الان خیلی پرو شده متاسفانه 

نباید زباد بحث کنید روشون به هم نبایدباز بشه گاهی حتی اگر حق با اون نیست کوتاه بیایین,  اینجور زودتر اخلاقش درست میشه هی کل کل کنید بدتر جسارتش زیاد میشه 

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه