2733
2734
عنوان

شوهرم افسردگی گرفته

362 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها شوهرم جدیدا خیلی حرفای ناامید کننده میزنه خیلی انرژی منفی ازش میگیرم هی سعی میکنم خودمو جمع کنم و انرژیمو بالا ببرم ولی انگار دیگه نمیتونم شوهرم تحت نظر دکتر اعصابه

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

حتما از لحاظ. مالی نه؟ 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلیل افسردگی؟

نمیدونم والا تو زمان مجردی میخواسته بره استخدام نیروانتظامی بشه ولی خب نشده از اون زمان رو آورده به خوردن قرص اعصاب تاالان

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
حتما از لحاظ. مالی نه؟ 

اتفاقا نه اصلا مشکل مالی نداریم

2740
فعالیت بدنیشو باید بیشتر کنه تحرک مانع فکر و خیال باطل میشه میشه بپرسم هردو چندسالتونه؟

من ۳۱شوهرم ۳۷

خب با حرفات خوبش کن من یه خانومی شدید ترین نوع افسردگی داشت باهاش دوست شدم بعد یه ماه خوب شد حتا بهت ...

بخدا قسم تو این ۱۰سال هرکاری بگین کردم کمتر شده ولی درمان نشده 

اتفاقا نه اصلا مشکل مالی نداریم

خب پس کمکش کن ببین مشکلش کجاس

بعضیا کلا ژن افسردگیو دارن البته. همش نیاز به مراقبت دارن

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
افسردگی بدترین درد دنیای که آدمو ذره ذره نابود میکنه

دقیقا هم خود اون طرفو نابود میکنه هم شریک زندگیشو

قبل از ازدواج متوجه نشدین؟

چرا کم بود خیلی کم ولی همیشه حرفاش ناامید کننده بود پیش خودم می گفتم خوب میشه و درمان میشه

خب پس کمکش کن ببین مشکلش کجاس بعضیا کلا ژن افسردگیو دارن البته. همش نیاز به مراقبت دارن

شوهر من از همین دسته اس