2737
2739
عزیزم تو از اروپا و امریکا و سن قانونی گفتی و منم نظرمو بیان کردم درموردش.یه دختر شونزده ساله وقتی ن ...

😐 برگرد از اول کامنتامونو بخون

اونی که اولین بار حرف از اروپا زدی خودت بودی

دختر اگه کمبود عاطفی نداشته باشه از جانب خانواده و با خانوادش رابطه گرم و صمیمی داشته باشه همینطور روابط دوستی موفقی داشته باشه با همجنس هاش  اونقدر نیاز عاطفی رو تو این سن خارج از کنترل احساس نمیکنه که بخواد ناچار به رابطه و ازدواج شه

درمورد رابطه جنسی هم چیز جدیدی نیس همه ادم ها دارن ولی مگه همه وارد رابطه میشن یا ازدواج میکنن تو سن پایین؟؟ با ورزش و تغذیه درست و سرگرمی های مناسب و روابط و تفریحات سالم با دوستای همجنس و خانواده میشه تا حد زیادی قابل کنترلش کرد 

یه جوری میگین نیاز جنسی انگار فقط یه عده خاصی این نیاز و دارن همه دارن ولی شیوه ی مدیریت افراد متفاوته خیلیا بدون رابطه چه تحت عنوان دوستی چه ازدواج مدیریتش میکنن 

اره عزیزم من از بچگی ازاد بزرگ شدم ینی فرهنگمون اینه سر لخت بودم‌پیش پسر عمو اینا مثل بردار خواهر بو ...

اره دقیقا .هیشکی نباید تحمیل کنه فرهنگشو. یا تغییر بدن همو. واقعا زجر آوره. عقیده خود منم اینه که هرکی طرف مقابلشو باید براساس عقیده و طرز نگاه یکسان انتخاب کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون سن قانونی رو اونا بنا گذاشتن.سن قانونی وجود نداره.ادما متفاوته نیازهاشون.یکی در چهارده پخته میشه ...

ببین تا فردا هم بحث کنیم هیچ کدوم قانع نمیشیم خب؟

اینجا یه پلتفرمه 

شما مسیله تو گفتی ، منم نظرمو گفتم حالا قرار نیس نه من تورو قانع کنم نه تو منو!! 

پس بهتره دیگه راجع به این مسیله حرف نزنیم خب؟

اره دقیقا .هیشکی نباید تحمیل کنه فرهنگشو. یا تغییر بدن همو. واقعا زجر آوره. عقیده خود منم اینه که هر ...

دقیقا از نظر اعتقادی سیاسی واقعا باید ۷۰ درصد شبیه هم بود

و خدایی که به شدت برایم کافیست هرچه بخواهم فقط از او میخواهم❤️
2728
😐 برگرد از اول کامنتامونو بخون اونی که اولین بار حرف از اروپا زدی خودت بودی دختر اگه کمبود عاطفی ...

بله راست میگی.معذرت .من از اروپا گفتم ازاول.بخاطر اون سن قانونی بود که گفتی درموردش.آخه اون سن قانونی رو اونا پایه گذاری کردن.

ببین تا فردا هم بحث کنیم هیچ کدوم قانع نمیشیم خب؟ اینجا یه پلتفرمه  شما مسیله تو گفتی ، منم ن ...

نه بابا من قانع نمیکنم تورو.نظرمو دیده هامو میگم.حرف میزدم من باهات.جنگ که نمیکنم عزیزم