2733
2739
البته امکان داشت اگه ادامه بدن داداشمم زیاد علاقه مند شه بهش ولی میدونم حتی اگه با عشق هم ازدواج میک ...

خب پس مطمن باش کار درستی کردی که به نفع هر دوشون بوده و عذاب وجدان نداشته باشه. 

البته اگر واقعا علاقه داشتم باشن و هدفشون ازدواج باشه، ممکنه دختره قبول کنه به خاطر داداشت حجابشو عوض کنه. 

تو اروپا و امریکا هم به هیچ عنوان اجازه ندارن با افراد بالای سن قانونی رابطه داشته باشن و اگه پلیس و ...

یعنی دو تا فرد همسن زیر سن قانونی میتونن رابطه جنسی داشته باشن ولی نمیتونن باهم زیر یه سقف زندگی کنن و ازدواج کنن؟حتی به دلخواه خودشون؟.یه ذره فکر کنیم متوجه میشیم این قانونها هدف دارن.البته من با ازدواج اجباری موافق نیستم ولی اگه دختر و پسری زیرسن قانونی باشن و شدیدا نیاز جنسی و عشقی داشته باشن باید ازدواج کنن وگرنه اون پسر یا تجاوز میکنه و یا روابط ازاد.هردو بده.من مواردی شنیدم زیر سن قانونی تجاوز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دو تا فرد همسن زیر سن قانونی میتونن رابطه جنسی داشته باشن ولی نمیتونن باهم زیر یه سقف زندگی کنن ...

کی گفته ازدواج دو فرد زیر سن قانونی تو کشورای دیگه ممنوعه؟ البته بازم محدودیت سنی داره و سنی که ازدواج ممنوعه رابطه هم نفی میشه

بعدشم تو الان مشکل برادرت و تمام مشکلات حال حاضر جامعه رو نقد و بررسی کردی فقط مونده گیر بدی به قوانین جاهایی که نرفتی و فقط یه چیزایی شنیدی اونم نه جامع ؟

2731
یعنی دو تا فرد همسن زیر سن قانونی میتونن رابطه جنسی داشته باشن ولی نمیتونن باهم زیر یه سقف زندگی کنن ...

یه کلام نظر پرسیدی گفتم تحت هیچ شرایطی رابطه فرد زیر سن قانونی و با بالای سن قانونی نمیپسندم همین! حالا چرا بسط میدی به اروپا و سیاست های نهان فلان و بهمان؟

عزیزم تو اروپا از ۱۳ ، ۱۴ به بعد رابطه جنسی دارن

اینجا هم اگر رابطه جنسی باشه میان میگن به تو چه قضاوت نکن دنیا گرده و .... ولی ازدواج رو حمله میکنند

شما هم کار خوبی کردی دختر ۱۶ ساله رو چه به این حرفا شر میشد براتون خصوصا که همسایه بوده 

2740

کاره خوبی کردی البته نظره منه  منم با طرف قبلیم خیلی تفاوت فرهنگی داشتیم من ازاد بود ایشون نه اتقد مشکل پیدا شد که دیکه تموم کردیم ولی منو زجرکش‌کرد واقعا انقد اذیت شدم اصلا ازش متنفر شدم اصلا نمیشه جور شد

و خدایی که به شدت برایم کافیست هرچه بخواهم فقط از او میخواهم❤️
کی گفته ازدواج دو فرد زیر سن قانونی تو کشورای دیگه ممنوعه؟ البته بازم محدودیت سنی داره و سنی که ازدو ...

عزیزم تو از اروپا و امریکا و سن قانونی گفتی و منم نظرمو بیان کردم درموردش.یه دختر شونزده ساله وقتی نیاز جنسی عاطفی داره چجوری میشه بهش بگی علاقه مند نشو به بالای هجده سال و باهاش ازدواج نکن.

خانوما چی شد که بحث رابطه جنسی در اروپا و آمریکا باز شد؟  اینجا ایرانه. یه پسری با دختر همسایه ...

ارتباط فرد زیر سن قانونی و با فرد بالای سن قانونی تحت هیچ عنوانی نه دوستی نه ازدواج نمیپسندم

ازینجا😊

منم نمیخوام زجر بکشن بعدا. بهت میگف حجاب کن؟

اره عزیزم من از بچگی ازاد بزرگ شدم ینی فرهنگمون اینه سر لخت بودم‌پیش پسر عمو اینا مثل بردار خواهر بودیم ولی ایشون قیول‌نمیکرد سر همه‌چی‌گیر میداد مامتو شلوار روسری دست دادن حرف زدن تهمت میزد نمیشه‌واقعا یا باید هر دو طرف انقد شعور داشته باشن که به عقاید هم احترام بذارن مثل دختر خالم و شوهرش یا نمیشه باید با هم فرهنگ خودش ازدواج‌کنه

و خدایی که به شدت برایم کافیست هرچه بخواهم فقط از او میخواهم❤️
یه کلام نظر پرسیدی گفتم تحت هیچ شرایطی رابطه فرد زیر سن قانونی و با بالای سن قانونی نمیپسندم همین! ح ...

چون سن قانونی رو اونا بنا گذاشتن.سن قانونی وجود نداره.ادما متفاوته نیازهاشون.یکی در چهارده پخته میشه و اماده.و یکی مث دخترعمه ی من تا نوزده سالگیشم نمیدونه بچه از رابطه جنسی دونفر بوجود میاد

2706