2737
2739

میخام‌واسه دندونیه پسر جاریم تاج و پاپوش و روی لباسش طرح بزنم.چجوری درست کنم تمیز دربیاد

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن الگوتو خوب بکشی ومنظم برش بده بعد سعی کن دوختت تمیز دربیاد

دوخت خاصی نداره بیشتر با چسبه.بعدش بدم بیرون الگو گپی کنن برام خوبه

2728

اول روی مقوا طرحت برش بزن و بعد بزار رو نمد و قیچی کن 

قیچیت تیز باشه و خط بکش و راحت 

کاری نداره

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738

راستی تاج نمدی درست کردی اون ناحیه که روی پوست بچه هستش را پارچه بزن 

نمد بشدت خورنده هستش و پوست بچه اذیت میکنه بهتره تاجش نمدی نکنی

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
دوخت خاصی نداره بیشتر با چسبه.بعدش بدم بیرون الگو گپی کنن برام خوبه

نه بابا سخت نگیر

من خودم الگوی مورد نظرمو از اینترنت پیدا میکنم زو ورقه آچار مبکشم بعد میزارم رو نمد و.....

خیلی تیمز و راحت 

گم گشته ای میان گمگشتگان.
راستی تاج نمدی درست کردی اون ناحیه که روی پوست بچه هستش را پارچه بزن  نمد بشدت خورنده هستش و پ ...

از داخل‌پارچه میچسبونم بهش.نمدی صاف وامیسته قشنگه

واسه پاپوش چجوری درست کنم

بز نت. برات کلی الگو میاره اتفاقا منم دارم برا دخترم اینو درست میکنم اما مغازها بسته هستن نصفه مونده.من راستش یکمی طراحیم خوبه خودم میکشم بعضی وقتام شوهرم

نه بابا سخت نگیر من خودم الگوی مورد نظرمو از اینترنت پیدا میکنم زو ورقه آچار مبکشم بعد میزارم رو نم ...

دعا کنید برام جلوی جاری شرمنده نشم  

الگو رو اگه میتونین کپی بگیرین از نت یا کاغذ بذارین از رو صفحه لپتاپی چیزی تمیز بکشین بعدم خوب با سنجاق فیکس کنین رو نمد یا دورشو با صابون خیاطی بکشین و دربیارین

کلی فکر و خیال میاد تو ذهنم... از تویی که کاش بودی و 100بار از خواب بیدارم میکردی تا آرومت کنم.. ولی بودی... ولی بوی تنت بود.. ولی دستای کوچولوت بود و میگرفتمشون و میبوسیدم و نازشون میکردم... قربون شکل ماهت برم کاش بودی و من این لالایی هایی که سوا کردم رو برات میخوندم، کاش بودی و من خیره میشدم به آفرینش بی نظیرت، به اون معجزه ای که به شکل انسان اومده پیشم... مامان جان فقط بیا و فقط باش.. خیلی خسته ام از فکر نبودنت😔💔دیگه نمیخوامت... حتما جات خوبه پیش خدایی، همونجا باش، این دنیا و این زندگی به درد نمیخوره، دعا کن منم زودتر برم پیش خدا، دلم براش تنگه
بز نت. برات کلی الگو میاره اتفاقا منم دارم برا دخترم اینو درست میکنم اما مغازها بسته هستن نصفه مونده ...

منم طراحیم خوبه اتفاقا.خواهرشوهرم بلده جاریم گیر دادده من درست کنم.من جو گیرشدم گفتم بابا اینکه کاری نداره

2706