2737
2734
عنوان

ترشح زیاااد تو بارداری 😭 کمک

152 بازدید | 42 پست

هفته چهاردهم

ترشح زیاد دارم خیلی 

همش لباس زیرم خیس میشه همششش ها 

گاهی گاهی خارش دارم 

ترشح وقتی میشورم خودمو ببخشید بی رنگ چندتا دونه سفید هست ولی رو پد یا دستمال زرده

خیلی اذیت میشم وای خدا 😭😭😭

همش نمیتونم پد بزارم اذیتم می‌کنه ...

دکترم زنگ زدم فقط گفت ژل بهداشتی آی پلاس استفاده کن همین 

فک میکنین تأثیر بزاره؟

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دوتا بارداری قبلیم همینطور بودم ولی اینبار خشک خشک نمیدونم چرا چه فرقی میکنه 

یعنی تو هفته های پایین اینطوری بودین ترشحتون زرد بود روی دستمال ؟ پد استفاده میکردین؟؟؟ آخه هی خیس میشم عصبی شدم دیگه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2740
من دوتا بارداری قبلیم همینطور بودم ولی اینبار خشک خشک نمیدونم چرا چه فرقی میکنه 

بچه های قبلتون چی بودن

یعنی تو هفته های پایین اینطوری بودین ترشحتون زرد بود روی دستمال ؟ پد استفاده میکردین؟؟؟ آخه هی خیس م ...

از اول بارداری تواین بارداری ترشح نداشتم اگرم بوده درحد یک سر سوزن.ولی قبلیا همینجوری که میگی زرد رنگ بودن رو دستمالو زیاد که رنگش طبیعیه نترسی

طبیعیه گلم منم اینجوریم هر روز صد دفعه لباس عوض میکنم 

جدی؟ رنگش زرده روی دستمال؟؟؟ پد نمیزاری؟ لباس عوض میکنی؟ پماد نداده؟ عفونت ادراری نداری؟خارش چی؟

احتمالا نی نی ت پسره واسه همین ترشحاتت زیاده

جدی مگه فرق میکنه؟؟ 

منم ترشح دارم ولی زیاد نیس . ژلو چی کنی؟بشوری باهاش؟

وای من امانمو بریده دیگه عصبی شدم الان میرم دسشویی خودمو میشورم پاک میکنم باز یکم بعد ترشح میاد اه اه 

آره گفته بشورم

2706