2737
2739
عنوان

دوستان شوهرم رمز گوشیشو بهم نمیده

302 بازدید | 27 پست

میگه همش میری سرگوشیم سرک میکشی بدون اجازه میری سرگوشیم 

من واقعا نمیدونم چرا بامن اینکارو میکنه البته ۴سالی هم میرفتم توگوشیش چیزی ندیدم وباخانمها کاملا رسمی صحبت میکنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امروز صبح خیلی حالم بدشده بود ازمن پرسید ومن گفتم حالم بده یه مدته میخوام بهت بگم من خیلی ماراحتم ازاین رمز گوشیتو ازمن مخفی میکنی میگه که خب آره چون خیلی سرک میکشی توگوشیم ولی هروقت خواستی به من بگو گوشیمو بهت میدم 

2731

من که رمزشم دارم هیچ وقت نمیرم تو گوشیش اونم نمیره تو گوشی من خب وقتی سرک می‌کشی دوست نداره بهت رمز بده تجسس خوب نیست بهم اعتماد داشته باشید مشکلی پیش نمیاد ایشالا 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

منم بهم نمیداد رمزش دیگه بعد از ی مدت بهم داد رمزشو.

ادم‌شک‌میکنه وقتی رمز رو نمیگن

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ما کاری نداریم به گوشی هم ولی اثر انگشتامون رو گوشی همدیگس رمزامونم یکیه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

یه مقدار حق با همسرته 

وقتی اطمینان داری واهل اینکارا نیست چرا چک میکنی وبی اعتمادی رو بهش القا میکنی

من وهمسرم رمز گوشی همو داریم ولی تاحالا نه من نه ایشون چک نکردیم ،مگه مثلا یکی زنگ بزنه بگم جواب بده یا مثلا ازیه برنامه سردرنیارم بگم اینو برام درست کن،ایشون هم همینطور 

2738
یه مقدار حق با همسرته  وقتی اطمینان داری واهل اینکارا نیست چرا چک میکنی وبی اعتمادی رو بهش الق ...

خیانت یه لحظه هست ممکنه خیانت میکنه که نمیگه رمزشو چه دلیلی داره نده

2706