2733
2739
عنوان

مادرشوهرم از دستم ناراحت شد

1234 بازدید | 84 پست

بچم یکسال و خورده ایشه. کفشش یخورده کهنه شده بود من وقت نمیکردم برم بخرم براش.دیروز عصر من نبودم بچه پیشش بود زنگ زد ک رفتم براش کفش خریدم . وقتی برگشتم دیدم ی دمپایی پلاستیکی صورتی جلو باز که  پشتشم مثل کفش بسته میشد‌. زشت نبود ولی پلاستیکی بود.

وقتی دیدمش گفتم دستت درد نکنه مدل دیگه نداشت؟ که پلاستیکی نباشه و بشه برا بیرونم بپوشم براش. که یهو عصبی شد گفت تو برو بهترشو بخر تو بهتریناشو بخر. گفتم خب میخرم.گفتم خب پول دادی ده بیس تومن دیگه میذاشتی روش ی چیزی میخریدی  ک پلاستیکی نباشه

ادامه دارد

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زشت بوده حرفت نباید میگفتی😑 تشکر میکردی و برا بیرون یه جفت میخریدی اینم برا دم دستی میپوشید

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بابا دندون اسب پیش کشی روکه نمیشمرن سن بالاها طاقت انتقاد ندارن میگفتی بسیار ممنونم میاوردی مینداختی توکمداونم لجش گرفته تودلش گفته بچه نگه میدارم بازار میبرم کفش میخرم عروس طلبکارمم هست!!!

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

من ب مادرمم روم نمیشه همچین چیزی بگم ی دستت درد نکنه میگفتی خلاص خیلی کارت زشت بوده 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

خلاصه کفش قبلی ک میگم کهنه شده بود برداشت پرت کرد تو خیابون گفت اینو نکن پاش.بعدم اشاره کرد ب دمپایی پلاستیکی گفت زشت که نیست بپوش براش همه جا. دیگه من چیزی نگفتم گفت دیگه نرو براش کفش بخر همینو بکن پاش.

از عمد ایراد گرفتم چون من هرچی برا بچم میخرم میگه این چیه ی رنگ دیگه میخریدی ی مدل دیگه میخریدی .

حالا میرم ی چیز خوب برا بچم‌میخرم این دمپاییم نمیکنم‌پاش

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2738

خیلی پررویی خجالت نمیکشی اخه به اون چه که بیاد یه ۱۰یابیست تومن دیگه ام پول بزاشت رواون پوله برای بچه ی تو بخره حرفت خیلی زشت بود

تایپیک هابرای من نیست عضوجدید هستم وازکسی واگذارشده به من🙂❤خب خب چه خوبی توی زندگیم وارد شدی عشق جانم 😍💋چیزی نمونده تا1400/2/15که مال هم شیم تاابد وبریم سرخونه زندگیمون چه خوبه پسرعموی منی چه خوبه که شوهرم شدی 😍❤💋
زشت بوده حرفت نباید میگفتی😑 تشکر میکردی و برا بیرون یه جفت میخریدی اینم برا دم دستی میپوشید

ن خب خیلی دم از دوست داشتن میزنن ارزش بچه من همینه؟خسیسه دلش نمیاد پول بده

خلاصه کفش قبلی ک میگم کهنه شده بود برداشت پرت کرد تو خیابون گفت اینو نکن پاش.بعدم اشاره کرد ب دمپایی ...

اسی چندسالته مثل بچه هایی

احترام بزرگ ترواجبه همین که دیده اینجوری ورفته خریده یچی برابچت خودشم خیلیه وگرنه عهده ی تو وبچت ونزده بود حتی همین دمپایی وباید ت وشوهرت بخریدین ن اون بدبخت

تایپیک هابرای من نیست عضوجدید هستم وازکسی واگذارشده به من🙂❤خب خب چه خوبی توی زندگیم وارد شدی عشق جانم 😍💋چیزی نمونده تا1400/2/15که مال هم شیم تاابد وبریم سرخونه زندگیمون چه خوبه پسرعموی منی چه خوبه که شوهرم شدی 😍❤💋

جای مادرشوهرت بودم ی چوب کبریتم دیگه براتون نمیخریدم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2706