2733
2739

من درست میکنم زمان بره یکم ولی عالیه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر رنگی میخوای ژله میخری درستشون می‌کنی جدا جدا یه لایه میریزی میذاری نو یخچال تا ببنده وقتی بست یه لایه دیگع،

واسه سفیده هم ژله الووراس با شیر یا ماست قاطیش میکنن یا بستنی ،وقتی بستنی شیر یا ماستت با ژله هم دما بود میریزی هم میزنی میریزی روش

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

اول ژله سبز رو بذار ببنده بعدش ژله آلوورا رو با بستنی قاطی کن همراه با آب جوش ک ذرات شکر داخلش پیدا نباشه - بذار خنک بشه با دمای اتاق بعدش بریز روی ژله سبز و مرحله اخه وقتی ژله سفید هم بسته شد ژله قرمز رو بریز روش 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
اون بزرگه  سه رنگه هستش  اونو چجوری درست میکنی

روش کشکول داره اونو تو اینتر نت سرچ کن میاره ژله رو ریختی گرفت کشکول رو میریزی 

اگر در زندگی میخواهی کسی شوی و به جایی برسی اول حرف دلت رو گوش کن و اگر قلبت بهت جوابی نداد چشاتو ببند و به پدر و مادرت فکر کن آنوقت خواهی دید که موفقیت از آن تو خواهد شد

باید به ترتیب تو اب حل کنی تا اولی تو یخچال خنک میشه دومی رو درست کنی زود بریزی و...، نکته اش اینه ژله رویی نباید داغ باشه زیری حل میشه توش، ژله زیری نباید زیادی سفت باشه بهم نمیچسبن، و اینا رنگ خوراکی دارن ک اینقد خوشرنگن

خدایا بغلم کن❤
اون بزرگه  سه رنگه هستش  اونو چجوری درست میکنی

اول قالبتو چرب کن یا ازیک ساعت قبل بزار فریزر 

بعدش رنگ سفید ژله آلوورا رو با اب داغ حل میکنیم به جا اب یخ بستنی بقیه رنگام من رنگ خوراکی ریختم یکم اما بدون رنگ خوراکیم خوشگلن   

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
ژله الورا ندارم نمیشه ا چیز دیگه ای استفاده کرد؟؟؟ 

یه رنگ دیگه بریز

ژله الورا ندارم نمیشه ا چیز دیگه ای استفاده کرد؟؟؟ 

خب اگه میخوای سفید بشه حتما باید ژله الورا داشته باشی بعد با شیر بستنی یا ماست قاطیش کنی اگه نه که سفید نمیشه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2706