2737
2739
عنوان

خواب جن یا بختکه‌؟

51 بازدید | 6 پست

خواب بودم خواب دیدم با شوهرم تو یه خونه قدیمی هستیم   یه عالمه هم مهمون اونجاست و د حال طبخ غذا هستن و پذیرایی  از مهمونا .‌انگار اون مهمونی مربوط به پدرمادرمه😑چون چندین بارم مادرمو دیدم داره حیاط رو میشوره و برنج می پزه.‌و من رفتم‌حموم خودمو برای اون‌مهمونی اماده کردم و دوباره برگشتم تو حموم گل سرمو بردارم که دیدم کنج حموم یه پسرکی نشسته با لباس سفیدیه چشمش کور و چشم دیگه ش ابی😭😭فهمیدم جنه. خواستم جیغ بزنم که احساس کردم‌ صدام در نمیاد خواستم حرکت کنم که به سختی می تونستم. فقط میدونستم باید قران بخونم تا همه چیز درست بشه. به سختی شروع به خوندن قران کردم و از حموم اومدم بیرون . دیدم پسرک تبدیل به مرد جوانی شد واز حموم بیرون رفت🤕😭😭

وای چه حس بدیه میدونی باید قرآن بخونی ولی نمیتونی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله مجبور بودم قران بخونم . اگه نمی خوندم نجات پیدا نمی کردم از دستش

من هم دیدم از این خوابها میدونستم باید قرآن بخونم اما نمیشد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
دلیل این خوابها چیه؟

نمیدونم 

شاید آشفتگی روحی