2737
2734
عنوان

خونه پدرشوهرم که میریم

334 بازدید | 17 پست

همش مخاطب حرف زدنهاشون شوهرمه و خیلی کم با من حرف می‌زنن حتی من گاهی برای اینکه بهم توجه کنن وسط حرف‌هاشون نظر می‌دم برمی‌گردن جوابش رو به شوهرم می‌دن. بعد که به همسرم می‌گم می‌گه نه تو بلد نیستی ارتباط بگیری. بعد همین آدم که به من این‌جوری می‌گه خونه بابای من که می‌ریم همه با شوهرم حرف می‌زنن اونم همش سرش پایین و تو گوشی جوابشونو می‌ده اونم در حد کلمه😔با یه همچین آدم‌های بی‌فرهنگی من طرفم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان حق داری

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2731

بی فرهنگ یا با فرهنگی نیست، تو وقتی نمیخان قاطی صحبت هاشون نشو توهم سرتو بنداز تو گوشی ،وقتی میپری وسط حرفاشون یه جوریه تازه بدتره بنظرم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2738
والا من خونواده شوهرم اصلا پیششون نمیشینم ک بخوام حرص یخورم باهام حرف نزدن😂😂😂😂ولی بریم خونه بابا ...

مگه میشه؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

عزیزم  همون کار بکن ک خودشون میکنن. برو خونه پدر شوهرت ی دم سرت تو گوشی باشه . مثل خانوما بشین . دست ب سیاه و سفید نزن .نظر نده . اگرم نمیتونی جلو خودت بگیری و نظر میخوای بدی رو ب شوهرت نظر بده 

وقتی میاد خونه پدر تو ب خانواده ات بگو مخاطبشون توباشی اعتراضیم کرد بگو خانواده من مشکل ندارن تو مشکل داری نمیتونی ارتباط بگیری . باید عین خود اداما رفتار کنی تا بفهمن ی من ماست چقدر کره داره 

2706