2733
2734
عنوان

چ جوری ی پیغام ب یکی میدین

334 بازدید | 59 پست

ببینین مادرشوهرم خودشو هنه جا اروم و مظلوم و خوب جلوه میده ،انقد از خودش تعریف میکنه و اکه کاری برامون کرده باشه منت میذاره ک همه فک میکنن خیلی کارای بزرگی کرده برامون 

انگار خیلی احتراممونو داره ،همه بک میکنن حق با ایشونه ،

اما تو ی سری موارد حرفای بیجا میزنه یا کارای زشتی میکنه میخوام ب یکی بگم بره بهش بگه 

یکی غیر ازشوهرم 

میشه بگید چجوری بگم؟

مثلا فرض کن مثال میزنما صدبار میبرمش دکتر اصن ن تشکری ن هیجی ،تشکر نمیخواما ،اما ی بار ک نبردمش رفت همه جا گفت بهار بده بی مرامه فلان ،جلو چشم خودمم میگفت ک من با خواهرم گفتیم تو بدی تو بی معرفتی 😏😏😔

خیلی ناراحت شدم ک اون صدبارو یادش رفت این یکبارو  اینجوری دلمو شکست ،

فرض کنید میخوام ب خواهرشوهرم یا خاله شوهرم حالا هرکی میخوام ی جوری برسونم ک من بردمش دکتر ولی ی بار نتونستم ببرم ک نباید بره اینجوری بگه ،

یا چیزای دیگه کلا 

چجوری بگم ک قشنگ اسم مادرشوهرمو نیارما یعنی غیرمستقیم بکم و اونا بفهمن برن بهش بگن؟

چرا بحثو‌ پیچیده میکنی خیلی خانوم‌ و بزرگوار با لبخندی برای میگفتی مادر جان‌ این سری‌ من نبودم پیشتون نمیدونم‌ دکترتون چی گفت نگرانتون‌ شدم ببخشید‌ این بارو‌ نتونستم‌ بیام

خیلی عذاب وجدان گرفتم این بارم‌ نیومدم‌ نمیشد واقعا  وهمش‌ فکرم‌ پیشتون بود

یه کم یاد بگیرید‌ اون چیزی که باید بگید رو خودتون‌ مستقیم بگید‌ پیغام‌ پسغام‌ چیه بچه بازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا بحثو‌ پیچیده میکنی خیلی خانوم‌ و بزرگوار با لبخندی برای میگفتی مادر جان‌ این سری‌ من نبودم پیشتو ...

من میخوام بهش بگم صدبار اومدم یادت رفته ک حالا میری زر میزنی 

اینو ک توجمله ای ک گفتی نبود ک 

2738
چرا بحثو‌ پیچیده میکنی خیلی خانوم‌ و بزرگوار با لبخندی برای میگفتی مادر جان‌ این سری‌ من نبودم پیشتو ...

د قشنگ نخوندی دیگه ،میخوام حس کنه پشت سرش دارم حرف میزنم و میخوام‌بدونه بقیه میدونن کاراشو 

گرفتی چطوری شد؟اونو یاد بده 

چون دیدم جاریم میره دهن لقی میکنه حرف میزنه پشت سر مادرشوهرم مادرشوهرمم حسابی حواسش هس خوب رفتارکنه جلو جاریم ،

اما من چون جایی نمیبرم حرفو هرکاری میخواد میکنه باهام ،میخوام ی کمی زهرچشم بگیرم 

چقددرگیزمادرشوهرتی !!!!!!! تاپیکاتو دنبال میکنم 

اذیت میکنه ،دارم دنبال راهکار میگردم خوبه ک پیگیری الان تاپیکای منو بخونی ی دنیا تجربه گیرت میاد ک مثل من سادگی نکنی ی وقت 

من میخوام بهش بگم صدبار اومدم یادت رفته ک حالا میری زر میزنی  اینو ک توجمله ای ک گفتی نبود ک&n ...

خوب‌ چرا بازم پیچیده

بگو مادر جان من که هربار با شما میومدم اینبارو‌ نمیشد بیام خیلی عذاب وجدان داشتم نشد(حتی اگه ۱۰۰بارم پشت سر هم نری‌ بگو دوست داشتم بیام خیلی ناراحتم نشد بیام نگرانتون‌ بودم‌ شمام مث مادر خودمی)

دلم‌ شکست از اینکه شما هم ناراحت  شدید فکر میکردم چون دیدید‌ از ته قلبم میام‌ هربار‌ یه بارو‌ به خاطر‌ کاری که پیش اومده بود نتونستم بیام درکم‌ میکنید و فکر نمیکردم شما هم مثل من ناراحت بشید

د قشنگ نخوندی دیگه ،میخوام حس کنه پشت سرش دارم حرف میزنم و میخوام‌بدونه بقیه میدونن کاراشو  گر ...

عزیزم آیا ما باید بسه کسایی‌ باشیمکه  بی شخصیتن؟

شما نمیخوای مثلا باهاش‌ بری‌ دکتر و بیمارستان نرو

ولی دلایل خوب بیار و نرو

طوری‌ که حرفه‌ رو گفته باشی‌ فقط‌ اونم فقط به خاطر دل همسرت

وگرنه حرف مردم کشک هم نیست‌ چون کشک کلسیم داره

باد هوا هم نیست چون یه اکسیژنی‌ توشه‌

حرف مردم پوچه‌ خودتو‌ چرا واسش‌ آزار بدی

چ حد نفر تو زندگی شما مهمن‌ مهمترینش ‌همسرت و بعد بچه ها تن‌‌ و تامان

بزاره هرکی‌ هرچی‌ میگه بحث‌ندارن بکنن‌ که

تو پیش‌ همسرت سرت بلند باشه فقط

اذیت میکنه ،دارم دنبال راهکار میگردم خوبه ک پیگیری الان تاپیکای منو بخونی ی دنیا تجربه گیرت میاد ک م ...

ن عزیزم یکی دوتاشو خونذم دیدم یاسنت کمه یا درگیری ذهنی بیش ازحد داری چون سوالات پیش پاافتادس، 

حالت تجربی نخوندم هنوز😅

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
2706