2733
2734
عنوان

حاجت روایب

130 بازدید | 18 پست

من یه پسریو خیلی دوست داشتم بعد ی شب شروع کردم دعای مقاتل و بخونم دقیقا وسطاش بودم هنوز به صدتاش نرسید ک بهم همون لحظه خبر دادن ک نامزد کرده دوستان دعای مقاتل خیلی دعای مجرب و قوی هستش و صلاح من در اون حاجت نبود و الان ده ساله ک میگذره و من هزار بار خداوندو شاکر هستم ک به اون پسر نرسیدم اگه به حاجتتون نرسیدین هیچوقت اعتقادتونو به دعا از دست ندین ☺☺

چرا مگه بد بوده که راضی از اینکه باهاش ازدواج نکردی؟ 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام. بله واقعا ما از هیچ چیزی اگاه نیستیم و بهتره به خدا اعتماد کنیم خدا خیر و صلاح ما رو میخواد.

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2738

بله من فکر میکردم پاک تر از این پسر وجود نداره در صورتی ک من فقط فکر میکردم به قول امام علی عاشق هم کوره هم کر هر کیو میبینم میگن فلانی چطور زنش شده

منم خوندم حاجت نگرفتم . خدا ایشالا بهترین ها رو نصیبمون کنه . همیشه بعد روزهای سختی روزهای شادی رو بهم برسونه  و قدممون رو محکم استوار و اراده امون  رو قوی کنه .این ویروس بره . عاقبت ب خیر شیم . خدایا ب حق این شب . تن پدران و مادرانمو سالم نگه دار . مریض ها رو از بچه تا پیر شفا بده . هیچ بچه ای رو بی سرپرست نگه ندار .خدایا زندانی های بی گناه رو نجات بده . مردگانمون رو ببخش و بیامرز . 

اونا ک خونه میخوان بچه میخوان . کار میخوان و ازدواج خوب میخوان و... خدایا حاجت همه رو بده . خدایا نگاه مهربونت رو رو سر بچه های بی سرپرست و بچه های کار بنداز .

سایه پدران و مادرانمون  رو از سرمون کم نکن . خدایا هر کی گرفتاری داره ب ابروی حضرت زهرا نجاتش و همه رو ب راه راست هدایت کن .

چه جالب اتفاقا منم دیروز تو همین سایت خوندم که دعای خیلی خوبیه من واسه کار میخوام یه خانمی گفته بود& ...

خود من داشتم توی سایت میخوندم که یه بنده خدایی توهین کرده بود به این دعا بخاطر همین من اومدم این تایپ و زدم 

2706