2733
2734

این نماز رو بخونید من خوندم دلم نیومد به شما هم نگه ان شاالله خدا هرچی صلاحمونه برامون رقم بزنه ان شاالله 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

چی گلم

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

امیدوارم همتون حاجت روا بشید به حق این روزا 

من که به هر ائمه و امام و پیغمبر و سید و‌آیت اللهی که بگی تا الان متوسل شدم😔

تو همه ی شب های عزیز ،احیا ،عاشورا،شهادتا،تولدا😭متوسل شدم

هرچی نذر و نیازی که فکرشو بکنید کردم 

چله گرفتم 

اما هنوز خدا نخواسته برام 

هنوزم امیدم به خداست و راضیم به رضاش ، دلم خیلی شکسته اما میدونم که اگه نمیده حتما حکمتی هست پس ناشکری نمیکنم و به تلاشم ادامه میدم تا روزی صلاحم بدونه و بهم بچه بده😔

خدایا خدایا به حق این وقت عزیز قسمت میدم دردی که من دچار شدم هییییییییچ زنی هیچ زنی تجربه نکنه 

خدایا قسمت میدم به این شب های عزیز دامن همه منتظرارو سبز کن 🤲🏽🥺💚

2738
من که به هر ائمه و امام و پیغمبر و سید و‌آیت اللهی که بگی تا الان متوسل شدم😔 تو همه ی شب های عزیز ...

الهی آمین عزیزم مشکل شما چیه ؟ 

من تو بارداری اول تو ازمایشگاه به همسرم گفتم اگ جواب ازمایش منفی بشه خیلی ضربه میخورم خدا کنه مثبت بشه مثبت شد ولی خارج رحمی چی بگم 

فقط خدا هرچی به صلاحمونه پیش بیاره به حق امام زمان 

الهی آمین عزیزم مشکل شما چیه ؟  من تو بارداری اول تو ازمایشگاه به همسرم گفتم اگ جواب ازمایش من ...

من خیلی سختی کشیدم تا الان 

لوله های رحمم بسته بود دوبار آی وی اف کردم که چهاربار انتقال ناموفق داشتم

یه بار عمل لاپراسکوپی کردم و یه لولم به تشخیص دکتر دومم (بعد از سه مرحله انتقال ناموفق دکترمو عوض کردم) باید برداشته میشد چون عفونتی بود ...

بعد از اونم دوباره دوتا دیگه از جنینامو انتقال دادن که حامله شدم اما پوچ شد و هفته پیش سقط کردم😭😔

من خیلی سختی کشیدم تا الان  لوله های رحمم بسته بود دوبار آی وی اف کردم که چهاربار انتقال ناموف ...

منم لولم چپم کلا مسدوده نمیدونم حکمتش چی بود 

منم از ابان به بعد خیییلی دلشکسته شدم 

بمیرم برا دلت خواهر 

ان شاالله به حق فاطمه زهرا خواسته ما صلاحمون باشه که خدا بدون انتظار براورده کنه

انقدر دارو مصرف کردم انقدر بیهوش شدم که الان دارم تأثیرات منفیشو میبینم توی بدنم

نگران نباش صدا ماهم به اسمون خدا میرسه 

ان شاالله به حق این روز عزیز تاپیک بزنی نی نی ات دار شدی بعد بگی به سلامتی دنیا اومد 

2706