2733
2739
عنوان

داداش بی شعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 91 پست
ای خدا چرا اینقدر قضاوت میکنید شما پیام دوستش اومد بی ادبی کرده بود گفتم ببینم چرا اینجوریه وگرنه تو ...

در هر صودت حق خوندن چت داداشتو نداشتی و دوم با عنوانت قضاوتشم کردی حرف از قضاوت میزنی😟

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
در هر صودت حق خوندن چت داداشتو نداشتی و دوم با عنوانت قضاوتشم کردی حرف از قضاوت میزنی😟

والا اون چیزی که من دیدم این میگه بدترش هم باید میگفتم اخه خانواده مون اینجوری رفتار نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا اون چیزی که من دیدم این میگه بدترش هم باید میگفتم اخه خانواده مون اینجوری رفتار نمیکنه

بازم بهتون ربطی نداره مسکل شما اینکه چون داداشتون جرو خونوادتونه حق دخالت رو به خودتون میدین! رفتارش با دوستاش فقط به حودش مربوطه!! هیچ اسیبی به شما و خونواده نمیزنه دخالت بیخودی نکنید

میترسم برم‌بخابم   فردا بیام ببینم‌نی نی سایت داره راجب تاپیک جنجالی که امشب ترکیده صحبت میکنن& ...

نه اتفاقی نمیفته همه منو قضاوت کردن رفتن 

خاستم ببینم این عادیه بین پسرا همه به خودم پریدن اخه وقتی پیامش میاد رو گوشی میبینی حرف بد زده مگه میشه نگاه نکرد

حالا همینا که منو قضاوت کردن خودشون دنبال هک. گوشی همسر و داداش شون هستن 😐

2740
نه اتفاقی نمیفته همه منو قضاوت کردن رفتن  خاستم ببینم این عادیه بین پسرا همه به خودم پریدن اخه ...

ول کنا ولی عادیه من‌خودم با دوست صمیمیم جوری حرف میزنم که هر کی میبینه میگ منو این رابطه داریم   یا خیلی چیزای دیگ منم‌خودم خیلی فضولم 

🥰 🥰
ای خدا چرا اینقدر قضاوت میکنید شما پیام دوستش اومد بی ادبی کرده بود گفتم ببینم چرا اینجوریه وگرنه تو ...

خودت اینجوری نعریف کردی ک کنجکاو شدی ببینی چی میگن😐ما ک علم عیب نداریم

نه اتفاقی نمیفته همه منو قضاوت کردن رفتن  خاستم ببینم این عادیه بین پسرا همه به خودم پریدن اخه ...

من که نیستم! قصاوتی هم تو چتا ندیدم همه گفتند کارتون زشت بود همین!

ول کنا ولی عادیه من‌خودم با دوست صمیمیم جوری حرف میزنم که هر کی میبینه میگ منو این رابطه داریم   ...

حالا خدا کنه اینا که بهم گفتن فضول و چیو چی خودشون دنبال گوشی و هک باقی نباشن اون خودش گوشی داد نوتیف اومد منم دیدم چیز بدی گفته خاستم ببینم چیه

واقعا خاستم ببینم باقی پسرا هم همینطوری هستن یا نه 

چرا حمله میکنند به ادم 

حالا خدا کنه اینا که بهم گفتن فضول و چیو چی خودشون دنبال گوشی و هک باقی نباشن اون خودش گوشی داد نوتی ...

همع کنجکاو میشن مخصوصا همونایی ک الان جبهه گرفتن😂😂شماها از همع بدترین