2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزمادر این فرش رو ما۴ سال پیش خریدیم ۲ تا۹متری نزدیڪ ۲میلیون ازسراے ایرانے

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
2731

راضی هستین الان؟؟

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه

اتفاقا منم دوتا 9 متری میخام

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2740
رنگش قشنگه اما بعد یه مدت خسته ات نمیکنه؟

با بچه داری خوبه منم فرش قبلیم کرم رنگ بود یعنی راه شده بودم با بچه کوچیک اما این طرحش شلوغه افشان هم هست دوستش دارم

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
منم بچه کوچیک دارم افشان سرمه ای گرفتم عالیه اصلا لک نشون نمیده

عزیزم رنگش قشنگه اما خسته ات نمیکنه؟

راضی هستین الان؟؟

بلہ موقع خریدمدشده بود خیلے دوستشون داشتم ودارم راضے هستیم 

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
با بچه داری خوبه منم فرش قبلیم کرم رنگ بود یعنی راه شده بودم با بچه کوچیک اما این طرحش شلوغه افشان ه ...

مبارکت باشه گلم خیرشو ببینی

اسی این فرشا قیمتش چنده ؟بچه ها چه فرشی جنسش خوبه کک و آشغال به خودش نمیگیره ؟

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
بلہ موقع خریدمدشده بود خیلے دوستشون داشتم ودارم راضے هستیم 

خیرشو ببینی عزیزم.همین رنگه؟؟