2737
2734
من اگه بخرم از بازار میخرم

برو شهر فرش 

شعبه تهرانسر عالیه واقعا کلی فرش داره 

قسطی و با چک هم میدن 

برو اونجا پشیمون نمیشی

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
اونجور رنگارو نگیر عزیزم بعد یه مدتت پشیمون میشی حداقل فیلی یا گردویی بخر

اتفاقا عاشق رنگ گردویی ام فرش الانم هم گردوییه.نظرم اول گردویی بود اما یه فامیلامون گفت خشتی بگیر کثیفی نشون نمیده

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا عاشق رنگ گردویی ام فرش الانم هم گردوییه.نظرم اول گردویی بود اما یه فامیلامون گفت خشتی بگیر کث ...

نه اصلا خوب نیس خشتی با کثیفی چیکار داری خونت دلگیر میشه اونجوری بخدا

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
فرش من اینه 

قشنگه اما خییییییلی روشنه.دختر من زندگیمو نابود کرده نمیشه این رنگی بخرم

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2728
قشنگه اما خییییییلی روشنه.دختر من زندگیمو نابود کرده نمیشه این رنگی بخرم

من با اینکه تازه عروسم و خودم و شوهر همیشه روفرشی نازک میندازم فرش روشن مراقبت میخواد😂

نه اصلا خوب نیس خشتی با کثیفی چیکار داری خونت دلگیر میشه اونجوری بخدا

ممنون عزیزم از نظرت پس همون گردویی خوبه بخرم

من با اینکه تازه عروسم و خودم و شوهر همیشه روفرشی نازک میندازم فرش روشن مراقبت میخواد😂

اره واقعا

ممنون عزیزم از نظرت پس همون گردویی خوبه بخرم

اره عزیزم مولوی فرشاش جالب نیس پیشنهادمیکنم بری شهر فرش قیمتاشم خوبه

2740
من اگه بخرم از بازار میخرم

ان شاء الله

منم اینها که خریدم رو از بازار خریدم و راضی ام ، هرکی دیگه خوشش اومده و شبیهش رو خریده 

از چهار راه سیروس خریدم 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
به نظرمن این فرش خیلی قشنگه و کثیفی رو هم نشون نمیده

ممنون گلم از نظرت و وقتی که گذاشتی.لطف کردی😍😍قشنگه

2706