2733
2739

آقااا انقدر به حرفم فکر کردم دارم خل میشمم نمیدونم من خیلی الکی بزرگش کردم یا واقعاا چرت بود جوابم 😑 سه بارر همو دیدیم و جلسه بعدی قرار همو ببینن. پیام داده میخواستم اگه اوکیه تلفنی صحبت کنیم. امروز یا فردا. فردا جایی ام گفتم نمیتونم. امروزم سختمه بوود گفتم امروز نمیدونم .. سختمهه . خلاصه گفت با تلفنی راحتید گفتم خیلی نه ولی اینجوریم نیست دوست نداشته باشم با کسی نلفنی صحبت کنم حضوری و تکست راحت ترم.. اخرشم گفت میشه تصویری خرف زد گاهی اگه نتونستیم همو زیاد ببینیم!! و من حس اینکه واقعا زوده هنوز و چیزی مشخص نیست اینو گفتم : .. الان میکمم چیه فقططط راستشو بگید اگه بد و سرد بود 🥲 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6420472/کسی-رو-میشناسید-که-ادمین-خییییییییلی-خوبی-برا-پیج-اینیستا-باشهو-بتونه-فالور-رو-ب?postId=189224339

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم والا😐😂سخت نگیر موندی باشه راهشو پیدا میکنه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728

به نظرم زیاد شلوغش کردی!

یه تلفن لود دیگه،دو روز وقت نداری برا نیم ساعت

نصویری بدتره که😐

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

اگه به غیر خدا تکیه کنی...خدا واگذارت میکنه به همون! اگه برای غیر خدا کار خوب کنی...خدا میگه برو پاداش و ثواب کارت رو از همون بگیر! اونایی که میگین خدا وجود نداره...مگه توی تخم مرغ آبکی نیست؟ پس چجوری ازش جوجه بیرون میاد؟!... مگه قبول نداری تو از هیچ ساخته شدی؟ دست و پات رو میبینی؟؟ تو از یه قطره آب کوچولو به اسم اسپرم درست شدی! من معتقدم همه وحود خدارو قبول دارن!حتی آتئیست ها! ولی وجود خدارو انکار میکنن! چرا؟ چون اگه وجود خدارو قبول کنن مجبورن تو رفتاراشون یه تغییرایی ایجاد کنن... صد بار گنه کردی و دیدی ثمرش را... خوبی چه بدی داشت که یکبار نکردی؟ هیچ لذتی بالاتر از حرف زدن با خدا نیست...(حرف زدن دو طرفه) فکر کردی اون صدای درونیت که بعضی موقع بهت امید و آرامش میده صدای خودته؟؟ نه عزیزم...این صدای خداست که تو داری با گناه کردن این صدارو خفه میکنی! خدا تو قران گفته من از رگ گردن بهت نزدیک ترم...با خدا باشی هم این دنیا هم اون دنیا تو مشتته! خدا رو نخواه برای رسیدن به دنیا!!دنیا رو بخواه برای رسیده به خدا..خدا عشقش شرطی نیست... تو پدر و مادرتم دو بار سرشون داد بزنی عاقت میکنن. ولی خدا چی؟ آغوشش بازه برات همیشه...فکر کردی سختی هایی که میکشی برا چیه؟؟ برای اینکه تو برگردی تو مسیر اصلی و درست زندگیت!!!خدا تو حدیث قدسی و قرآن گفته من دو تا قلب تو سینه ی هر کسی قرار ندادم! این قلب یا جای منه یا دنیا...این دنیا الکیه عزیزم پوچه پوچ!! دیدی وقتی به چیزی که خیلی دوسش داری میرسی بعد یه مدت احساس پوچی بهت دست میده؟ چون درون تو بی نهایت طلبه...شاید دوباره بگی بی نهایت وجود نداره:/ آیا تو دوست نداری بی نهتیت زیبایی داشته باشی؟ دوست نداری بی نهایت پول داشته باشی؟...ببین..این میل تو به بی نهایت نشون میده بی نهایت وجود داره ؛) تو بی نهایت طلب هستی برا همین لذت های دنیوی بعد یه مدت دلت رو میزنه. تو بی نهایت طلبی و خداهم بی نهایته...پس به نظرت باید چیکار کنی؟
2738

توروخدا بگو چی گفتی

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706